کد خبر: 4076558
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸

طرح «اربعین قرآنی» از عاشورا آغاز می‌شود

مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) از اجرای طرح «اربعین قرآنی» در بازه زمانی عاشورا تا اربعین حسینی به منظور حفظ جزء 30 قرآن کریم خبر داد.

طرح «اربعین قرآنی»، موسسه بیت الاحزانحجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، از اجرای طرح «اربعین قرآنی» در بازه زمانی عاشورا تا اربعین حسینی خبر داد و گفت: این طرح به منظور حفظ جزء 30 قرآن به صورت تلفنی اجرا خواهد شد.

وی اجرای طرح مذکور را تلاشی برای تربیت حافظان قرآن در سطح کشور عنوان کرد و افزود: این طرح هیچ محدودیت سنی ندارد و عموم مردم اعم از زن و مرد از نقاط مختلف کشورمان می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

شاهسونی با بیان اینکه ثبت‌نام این طرح آغاز شده و تا فردا که روز عاشوراست ادامه دارد، گفت: علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در این طرح قرآنی می‌توانند به سایت مؤسسه به آدرس beytolahzan.ir  مراجعه کنند.

عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور در پایان یادآور شد: طبق حدیث پیامبر مکرم اسلام(ص) قرآن و عترت دو ثقل جدانشدنی هستند لذا باید در مناسبت‌های مذهبی مربوط به خاندان عصمت و طهارت(ع) برنامه‌های قرآنی هم به خوبی اجرا شود و از این فرصت‌ها برای جذب افراد به سوی قرآن استفاده کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha