کد خبر: 4076306
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰

اعلام محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورا در شیراز

رئیس پلیس راهور شهر شیراز محدودیت‌های ترافیکی ویژه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را اعلام کرد.

محدودیت ترافیکیبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از معاونت اجتماعی پلیس فارس، حمید کریمی، رئیس پلیس راهور شیراز امروز، 15 مردادماه با اعلام محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در شیراز گفت: از ساعت 20 امشب تا پایان عزاداری که معمولا تا پاسی از نیمه شب به طول می‌انجامد، همچنین در روزهای تاسوعا و عاشورا از ساعت 7 صبح تا پایان عزاداری که معمولا تا حوالی اذان ظهر به طول می‌انجامد، کلیه مسیرها به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) بسته خواهد بود.

وی افزود: این مسیرها شامل ورودی از سمت میدان شهدا، چهارراه مشیر، چهارراه شاهزاده قاسم و چهارراه غدیر و کلیه فرعی‌های منتهی به حرم مطهر خواهد بود.

رئیس پلیس راهور کلان شهر شیراز گفت: این محدودیت شامل ورودی‌های منتهی به حرم مطهر سیدعلاءالدین حسین(ع) نیز خواهد بود، به این ترتیب در ورودی دروازه غسالخانه، ورودی از سمت درب شیخ و خیابان حسینی از سمت بلوار سیبویه محدودیت ترافیکی در این ایام اعمال خواهد شد.

کریمی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم و هیئت‌های عزاداری با خادمان خود در مجموعه انتظامی استان فارس، اظهار کرد: رانندگان به حرکت عابران در سطح سواره رو دقت کافی و کامل داشته باشند تا نظر به اینکه اکثر عزاداران از لباس‌های مشکی استفاده می‌کنند، از بروز حوادث جلوگیری به عمل آید.

وی از مردم و هیئت‌های عزاداری خواست تا ضمن رعایت نکات ایمنی در تردد از عرض یا طول سواره‌رو، مواظب حرکت وسائل نقلیه نیز باشند و از نیروهای تامینی با لباس شبرنگ استفاده کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha