کد خبر: 4076019
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳

سردار بی‌سر مدافع حرم به وطن بازگشت

مراسم استقبال از پیکر سردار بی‌سر مدافع حرم، شهید عبدالله اسکندری با حضور حداکثری مردم متدین شیراز برگزار شد.

استقبال از پیکر شهید عبدالله اسکندری، سردار بی سر مدافع حرم، فرودگاه شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، مراسم استقبال از پیکر سردار بی‌سر مدافع حرم، شهید عبدالله اسکندری با حضور حداکثری مردم متدین شیراز و مسئولان ارشد استان فارس در شامگاه گذشته، 13 مردادماه در فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب برگزار شد که این مراسم تا پاسی از شب ادامه داشت.

همچنین از صبح امروز نیز مراسم قرائت دعای ندبه با حضور پیکر این شهید بزرگوار در معراج شهدای فارس واقع در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس برگزار شد.

در ساعت 9 صبح امروز هم مراسم وداع خانواده شهید اسکندری با پیکر این شهید بزرگوار در معراج شهدا برگزار شد و بعد از آن بناست که در ساعت 17 مراسم وداعی با حضور پیکر این شهید بزرگوار در امامزاده سیدمحمد قصردشت شیراز برگزار شود.

برنامه پایانی وداع با این شهید بزرگوار در روز جمعه، 14 مردادماه از سوی کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز در ساعت 21 در حسینیه سیدالشهدا(ع) انجام می‌شود.

یادآور می‌شود، مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهید اسکندری بناست که در روز عاشورا برگزار شود و پیکر مطهرش نیز در گلزار شهدای شیراز و همان مقبره و یادمانی که برای ایشان در سال 96 احداث شده است، به خاک سپرده شود. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha