کد خبر: 4068783
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱

افتتاح سامانه اطلاعات فردی هنرمندان در فارس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از افتتاح سامانه اطلاعات فردی هنرمندان ذیل تدوین سند زیست بوم هنری رسانه‌ای استان خبر داد.

حمیدرضا قانعی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارسبه گزارش ایکنا از فارس، حمیدرضا قانعی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس امروز، 14 تیرماه در نشست «پسین‌گاهی» در حاشیه هفته فیلم و عکس در این استان با اشاره به نظرات رهبر معظم انقلاب در مورد سینما و سینماگران به گفت: تلاش می‌کنیم با سیاست‌های جدیدی که در دستور کار داریم، بتوانیم به پویایی همراه با امیدآفرینی و شادابی سینمای فارس کمک کنیم.

وی تصریح کرد: اگر هنرمندان حال و روز خوبی نداشته باشند، آثار خلق شده آن‌ها نیز خوب نخواهد شد چرا که برآیند احوال خوب در آفرینش‌های هنری، خود را نشان خواهد داد.

قانعی، انجمن سینمای جوانان را یکی از نهادهای متولی و موثر فیلم‌سازی کشور خواند و درخواست کرد: فیلمسازان با ارتباط بیشتر با انجمن، مسائل صنفی خود پیگیری کنند تا به نتایج بهتری برسد.

مدیرکل ارشاد فارس از افتتاح سامانه اطلاعات فردی هنرمندان ذیل تدوین سند زیست بوم هنری رسانه‌ای استان فارس خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با راه‌اندازی این سامانه خدمات‌دهی به هنرمندان ساده‌تر و سهل‌تر و با دقت بیشتری صورت گیرد.

وی از فعالان فیلم و سینمای استان درخواست کرد تا برای راه‌اندازی انجمن‌های صنفی حوزه تخصصی خود همکاری داشته باشند و سپس ادامه داد: فیلم‌ساز و هنرمند باید از نقد استقبال کند چرا که نقد می‌تواند زمینه شناخت بهتر، بالندگی، شکوفایی و پیشرفت را برایشان فراهم کند.

قانعی از هنرمندان و فرهنگ‌وران خواست تا ایده‌های خود را در سامانه فرهنگ فارس به نشانی https://farhangi-fars.com بارگذاری کنند تا زمینه پشتیبانی‌های مادی و معنوی از آن‌ها فراهم شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :