کد خبر: 4068118
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۰

اجرای طرح ملی حفظ قرآن در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برنامه‌ریزی برای اجرای طرح ملی حفظ قرآن کریم در نشست هم‌اندیشی شورای نهاد رهبری دانشگاه خبر داد.

نشست هم‌اندیشی شورای نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین حمید مقامی، مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز امروز، 11 تیرماه در جمع خبرنگاران گفت: نشست هم‌اندیشی شورای نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز به منظور تصمیم‌گیری برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در این دانشگاه برگزار شد.

وی از برنامه‌ریزی برای اجرای طرح ملی حفظ قرآن کریم در نشست هم‌اندیشی شورای نهاد رهبری دانشگاه خبر داد و افزود: به یاری خدا این طرح سراسری را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز اجرا خواهیم کرد.

مقامی تصریح کرد: همچنین بر اساس تصمیم‌گیری در این نشست، دوره آموزشی ویژه دانشجویان فعال فرهنگی استان فارس در تابستان امسال به صورت حضوری برگزار می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک بودن عید بزرگ غدیرخم، از احیا و راه‌اندازی دوباره «کانون کسا» در دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد و گفت: اعضای این کانون را سادات مجموعه دانشگاه اعم از استاد، دانشجو و کارمند تشکیل می‌دهند و برگزاری برنامه‌های مرتبط با ائمه اطهار(ع) در دانشگاه، با محوریت این کانون انجام می‌گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha