کد خبر: 4066692
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸

برنامه‌ریزی ارتش فارس برای تحقق جهاد تبیین

ارشد عقیدتی ـ سیاسی یگان‌های ارتش مستقر در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین گفت: در این راستا عقیدتی ـ سیاسی ارتش نیز اقداماتی را در دستور کار قرار داده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عزیز رضایی، ارشد عقیدتی ـ سیاسی یگان‌های ارتش مستقر در استان‌های و کهگیلویه و بویراحمدبه گزارش ایکنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین عزیز رضایی، ارشد عقیدتی ـ سیاسی یگان‌های ارتش مستقر در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد، امروز، 5 تیر در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی فارس با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین گفت: در این راستا عقیدتی ـ سیاسی ارتش نیز اقداماتی را در دستور کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه این سازمان با تولید محتوا آستین همت را بالا زده و برنامه‌هایی در دستور کار قرار داده است، افزود: برگزاری کلاس قرآن در ماه رمضان، گزارش هفتگی فعالیت‌ها در این حوزه، برگزاری نشست‌های تخصصی، برگزاری همایش فرماندهان با حضور تولیت آستان احمدی و محمدی(ع) و ...از جمله این برنامه‌هاست.

ارشد عقیدتی ـ سیاسی یگان‌های ارتش مستقر در استان‌های و کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در دو هفته اخیر نیز فعالیت‌های ویژه‌ای در راستای جهاد تبیین در خصوص سیاست‌های توخالی سران رژیم صهیونیستی اجرایی شده است.

رضایی بیان کرد: با همکاری جهاددانشگاهی دوره‌های مهارت‌آموزی ویژه سربازان در رشته‌های مختلف برگزار شد که خروجی این دوره‌ها از نظر خود دانش پژوهان، مطلوب بوده و بر کیفیت تدریس اذعان داشتند.

وی با بیان اینکه شخصاً سر کلاس‌ها حضور پیدا کردم، خواستار تداوم همکاری گسترده جهاددانشگاهی در حوزه کارکنان وظیفه و خانواده‌ها شد.

رضایی ادامه داد: همچنین در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت و استفاده بهینه از ظرفیت جهاددانشگاهی نیز افتتاحیه طرح‌های تابستانی را از اوایل تیرماه آغاز کرده‌ایم و این دوره‌ها تا اواسط شهریورماه ادامه دارد. برنامه‌های متنوع فرهنگی، آموزشی، اردویی و فضای مجازی در این طرح گنجانده شده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با تعامل و همکاری با جهاددانشگاهی در واقعیت به غنی‌سازی اوقات فراغت برسیم و نه صرفا آن را پر کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :