کد خبر: 4065179
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷

پرداخت ۲ هزار و ۵۶۲ فقره تسهیلات به مددجویان فارس

مدیرکل امداد فارس از پرداخت ۲۶۸ میلیارد و ۴۵۴ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان و واجدین شرایط استان طی ۲ ماهه امسال خبر داد.

پرداخت تسهیلات به مددجویان به گزارش ایکنا از فارس، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس، گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و توسعه بانکداری اسلامی فعالیت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در ۲ ماهه امسال تعداد ۲ هزار و ۵۶۲ فقره تسهیلات به مبلغ ۲۶۸ میلیارد و ۴۵۴ میلیون ریال توسط صندوق امداد ولایت استان فارس به مددجویان و نیازمندان پرداخت شده است.

بنابه گفته موصلی، این تسهیلات در حوزه‌های مختلف درمان، فرهنگی، مسکن، حمایتی، و اشتغال و ... پرداخت‌شده است و در مدت مذکور ۲۵۰ فقره تسهیلات با ارزش ۳۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در حوزه مسکن مددجویان و افراد واجد شرایط ارائه شده است.

مدیر کل امداد فارس گفت: مددجویان و واجدین شرایط در مدت ۲ ماهه امسال در حوزه حمایتی هزار و ۷۹۲ فقره تسهیلات، حوزه اشتغال ۲۱۶ فقره، درمان ۸۴ فقره، فرهنگی ۸۱ فقره موفق به دریافت تسهیلات شدند.

مراکز نیکوکاری، خیران و مؤسسات خیریه می‌توانند با سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از بسته تشویقی به عنوان هم‌افزایی از منابع صندوق امداد ولایت بهره‌مند شده و به تعداد بیشتری از نیازمندان تسهیلات پرداخت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha