کد خبر: 4060210
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲

نیروهای مسلح مقتدر، مهربان و در کنار مردم باشند

استاندار فارس با اشاره به نقش نیروهای مسلح در جامعه گفت: مردم ما بر اساس آنچه از اسلام برداشت کرده‌اند انتظار دارند نیروهای مسلح مقتدر، مهربان و در کنار مردم باشند.

محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس امروز، 7 خرداد در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان، با بیان اینکه دادگاه ویژه نیروهای مسلح تنها دادگاه ویژه‌ای است که در قانون اساسی تعریف شده است، این موضوع را نشان‌دهنده اهمیت و حساسیت نیروهای مسلح دانست.

وی اظهار کرد: مردم ما بر اساس آنچه از اسلام برداشت کرده‌اند انتظار دارند نیروهای مسلح مقتدر، مهربان و در کنار مردم باشند و قوه قضاییه نیز بر اساس دانش کافی و تنها با تکیه بر خداوند و اطلاعاتی که کسب کرده‌اند قضاوت کنند.

ایمانیه از اتحاد و همدلی موجود در فارس ابراز خرسندی کرد و گفت: امور در فارس بر اساس وحدت، دوستی و استفاده از دانش و در جریان است‌ و مسئولین در پی ایجاد آرامش و آسایش برای مردم و مقابله با اخلال گران این آرامش هستند.

استاندار فارس در ادامه ضمن قدردانی از خدمات رسول کریمی بیان کرد: توجه موشکافانه او به قانون، حضور میدانی در مباحث و توجه به برقراری عدالت در قضاوت‌ها از ویژگی‌های مدیریت ایشان بود.

وی همچنین برای قباد کریمی در سمت رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح آرزوی موفقیت کرد و افزود: امیدواریم این مسیر بهتر از گذشته طی شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :