کد خبر: 4059704
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵

پنجمین گردهمایی خیّرین آموزش‌عالی کشور امروز در شیراز برگزار شد که در این گردهمایی، ۱۰۰ میلیارد ریال  برای اعطای وام شرافتی به دانشجویان نیازمند کمک شد.

به گزارش ایکنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری، تولیت حرم مطهر شاهچراغ(ع) امروز، ۴ خرداد در پنجمین گردهمایی خیّرین آموزش‌عالی کشور که در شیراز برگزار شد، گفت: گاهی یک کار خیر موجب می‌شود تا سرنوشت ده‌ها خانواده عوض شود و سنت کار خیر در این مورد نقش موثری دارد.
وی تصریح کرد: تمام اعضای جامعه به صورت سلسله وار به هم متصل هستند و تا انتهای جهان این اتصال وجود دارد و گردهمایی خیرین آموزش عالی کشور نقش موثری در ایجاد رخدادهای خوب در جامعه دارد و قابل تقدیر است.
تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) ادامه داد: گاهی برخی دانشجویان نخبه به دلیل مسائل اندک مالی از ادامه تحصیل باز می‌مانند که با حمایت مالی خیران می‌توان سرنوشت چنین مواردی را عوض کرد و به رشد و بالندگی جامعه نیز کمک کرد.
کلانتری عنوان کرد: پیامبر (ص) همواره بر انجام امور خیر اگر چه آن کار خیر بسیار کوچک باشد تاکید فرموده‌اند، زیرا هر کار خیری تاثیرات دنیوی و اخروی مطلوبی در پی دارد.
یادآور می شود، ۱۰۰ میلیارد ریال در این گردهمایی برای اعطای وام شرافتی به دانشجویان نیازمند از طریق بنیاد حامیان علوم و فناوری ایران از سوی خیرین و حاضران در همایش کمک شد که در این میان ۳ میلیارد ریال از سوی استاندار فارس اعطا شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: