کد خبر: 4059194
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۶

سپاه فجر استان فارس به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایکنا از فارس، سپاه فجر استان فارس به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر بیانیه‌ای صادر کرد.

در شرح این بیانیه آمده است: آن روزی که ندای راهبردی ولی امر مسلمین در دانشگاه امام حسین (علیه السلام) مبنی بر «در پیش بودن خرمشهرها» در فضای انقلاب اسلامی طنین انداز شد همگان را متوجه نمود که قافله انقلاب در راه تمدن سازی است و همرهان این قافله و کاروانیان می‌بایست  در عین افتخار به «فتح خرمشهر» در این موقف نمانند، بلکه از ذخایر الهی آن برای طی طریق بهره گرفته و صراط بودن انقلاب، نو و زنده بودن همیشگی آن پدیده مبارک را در میدان های دیگر عینیت بخشیده و مراحل رسیدن به قله را از خودسازی تا تمدن سازی مطمح نظر گیرند.


ایران اسلامی امروز در میدان های اقتصاد، فرهنگ، سیاست، اجتماع و عرصه های سخت و نیمه سخت در صورت های مختلف در کارزار با دشمنان اسلام و ایران و شیاطین در جغرافیای حق و باطل است و در هر یک از عرصه ها با حاکم دانستن نشانه فتح خرمشهر به مثابه پرچم الهی برای پیمودن صراط مستقیم انقلاب، دشمنان را نوبت به نوبت و یکی بعد از دیگری به عقب رانده است و البته که در جنگ و میدان اقتصادی کنونی نیز ملت بزرگ ایران به نصرت الهی و با پیروی از ولایت مطلقه فقیه دشمن را به تثبیت در شکست محض وادار خواهد نمود.

عزم و اراده متعالی  برساخته از سوم خرداد و فتح خرمشهر در  زمان حال در میان مردم عزیز ما،زمینه محقق شدن  راهبرد نورانی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) مبنی بر خدامحوری و مبنابودن کلام وحی در چگونگی رویارویی با دشمنان قسم خورده انقلاب، یعنی پیروی از جهاد کبیر و اطاعت نکردن از دشمن را بیش از هر زمان دیگری فراهم نموده است. البته پر واضح است که «جهاد کبیر» تا حدود زیادی متوقف بر «جهاد تبیین» است.


جهاد تبیین در شرایط آگاهی کاذب بوق های تبلیغاتی و دروغ پراکنی  مستکبرین عالم  اعم ازرسانه های عبری، عربی و غربی، که با  وارونه نشان دادن حقایق، سعی در ایجاد فتنه و تردید در ذهنیت عمومی ملت ایران نسبت به موفقیت های بی شمار انقلاب شکوهمند اسلامی و جاذبه های حق آن نظیر مکتب حاج قاسم سلیمانی رادارند تا بلکه فضای  اجتماعی دوره طاغوت و طاغوتیان یعنی تضاد دولت وملت را بازسازی نمایند.


البته زهی خیال باطل! که مردم سالاری دینی و روندهای حضور عملی مردم برای صیانت از انقلاب خود از دفاع مقدس تا جنگ اقتصادی، اغتشاش و فتنه را از کف خیابان های ایران اسلامی به استودیوهای بی بی سی، سی. ان.ان و اذناب داخلی و خارجی آنان منتقل شده است.

اگر آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس، بنیادهای ارتش بعث و صدام را متزلزل نمود و موازنه جنگ را تغییرداد امروز نیز هویت عزیز و درخشان تکوین یافته  و منتشر شده آن فتح عظیم در تمام جغرافیای جهان اسلام  و عملیات های رهروان اندیشه  فتح خرمشهر  ،سازه های فکری و پایه های رژیم تروریستی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس را در معرض فروپاشی قرار داده است و تنها کافی است ما آحاد ملت بزرگ ایران، با بصیرت و روشنگری و عمل به رسالت اسلامی و انقلابی  خویش در «جهاد تبیین» واقعیت فروپاشی درونی آنان  با تاکید بر اعترافات سردمدارانشان را در اذهان آزادی خواهان عالم به تصویر بکشیم.

سپاه فجر استان فارس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان گلگون کفن، رزمندگان عزیز، جانبازان صبور و  آزادگان سرافراز در آزادی سازی خرمشهر قهرمان، همراه با ملت عزیز ایران اسلامی، آمادگی همه جانبه خود را برای جامه عمل پوشاندن به راهبرد الهی ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی)  درعرصه فتح خرمشهرهای جدید مبتنی بر جهاد کبیر و جهاد تبیین اعلام می‌دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: