کد خبر: 4054194
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳

مدیرکل زندان‌های فارس از توزیع 10 هزار بسته معیشتی میان خانواده‌های نیازمند این استان به همت خیران و سپاه فجر فارس خبر داد.

بسته معیشتی به گزارش ایکنا از فارس، اسحاق ابراهیمی، مدیرکل زندان‌های فارس امروز، 11 اردیبهشت در جمع نمازگزاران مسجد جوادالائمه(ع) محله هفت تنان شیراز گفت: به همت خیران و سپاه فجر استان بیش از 10 هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند زندانیان زیر پوشش انجمن‌های حمایت زندانیان استان فارس توزیع شد.

وی با اشاره به تاکیدات ریاست قوه قضائیه مبنی بر حضور خیران در زندان‌ها و رفع مشکلات زندانیان و لزوم حضور نهادهای مردمی در عرصه‌های خدمت و رفع گرفتاری از دیگران گفت: با همت خیرین، ستاد دیه و انجمن حمایت زندانیان سال گذشته بیش از یک هزار نفر از زندانیان مالی از زندان آزاد و به کانون خانواده‌هایشان بازگشتند.

ابراهیمی همچنین گفت: سال گذشته با حضور در مساجد و همچنین سرکشی از خانواده‌های زندانیان مشکلات تعداد زیادی از این افراد مرتفع شد و در سال جاری نیز حضور مستمر در مساجد و بازدید از خانواده‌ها با هدف رفع مشکلات قضایی و معیشتی آنان در دستور کار قرار دارد.

وی در پایان با بیان اینکه زندان به عنوان ضرورت انکارناپذیر در جامعه است و محل نگهداری افراد مخل امنیت و نظم جامعه است، گفت: هدف از زندانی کردن افراد بزهکار، اصلاح و تربیت آنان است که با اجرای برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و اشتغالزایی زمینه بازپروری آنان فراهم شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: