کد خبر: 4054139
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱

همزمان با ماه مبارک رمضان، طی مراسمی از تعدادی از اعضای گروه جهادگران شاهد استان فارس که همگی از فرزندان شهدا هستند، تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از فرزندان شاهد جهادگر استان فارس به گزارش ایکنا از فارس، همزمان با ماه مبارک رمضان، مراسم تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در دستگاه‌های مختلف استان فارس امروز، 11 اردیبهشت‌ماه به همت سپاه فجر و با همکاری شهرداری شیراز برگزار شد.

رضا فتحی‌زاده، مسئول گروه جهادگران شاهد استان فارس در این مراسم گفت: جمعی از فرزندان شهدا که در دستگاه‌های مختلف خدمت می‌کنند در گروه جهادگران شاهد استان فارس فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه گروه جهادگران شاهد حدود یک سال و نیم است که فعالیت خود را در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و محرومیت‌زدایی آغاز کرده است، افزود: برنامه «پدران آسمانی» به مناسبت روز پدر، «سفره هفت سین شهدا» و غیره از جمله فعالیت‌های این گروه جهادی بودند.

فتحی‌زاده ادامه داد: در عرصه محرومیت‌زدایی اقدامات زیادی در این یک سال داشتیم که فرزندان شهدا به تأسی از پدران شهید خود و در ادامه راه آنان در عرصه‌های سازندگی و محرومیت ورود داشتند و اقدامات خوبی را انجام دادند.

وی در پایان با اشاره به فعالیت این گروه در عرصه اجتماعی گفت: در عرصه اجتماعی بیشتر مطالبات مربوط به جامعه ایثارگری مطرح است، که این مشکلات و مطالبات به صورت موضوعی از طریق دستگاه‌های مربوطه دنبال می‌شود اما فارغ از نتیجه تمام تلاش و توان خود را برای رفع مشکلات جامعه ایثارگری انجام می‌دهیم.

یادآور می‌شود، در پایان این مراسم از تعدادی از اعضای گروه جهادگران شاهد استان فارس تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: