کد خبر: 4053892
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷

نمایشگاه ملی شرکت‌های دانش‌بنیان در فارس برگزار می‌شود

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از برپایی نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان در بازه زمانی بیست و هشتم تا سی و یکم خردادماه سال جاری در شیراز خبر داد.

علی فرهادی، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس، علی فرهادی، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس امروز، 10 اردیبهشت در نشست هماهنگی نمایشگاه  تخصصی «تولید ایرانی- دانش‌بنیان» گفت: برگزاری نمایشگاه تلفیقی با حضور برترین‌های صنایع بزرگ و کوچک با محوریت دانش‌بنیان به نحو مطلوب و شایسته و در تراز ملی تاکید استاندار است تا با خلق رویدادی شایسته در راستای منویات مقام معظم رهبری و شعار سال به عنوان الگوی مناسبی در این حوزه برای سایر استان‌ها قرار گیرد.

وی افزود: ضرورت دارد فرصتی فراهم کنیم تا تولیدکنندگان برتر کشور در کنار هم قرار گرفته و با حضور در این نمایشگاه ضمن معرفی توانمندی‌های خود، ارتباط و آشنایی لازم با سایرین فراهم شود و بر اساس نیاز سنجی و نیاز، با تنظیم تفاهم‌‎نامه و قرارداد نسبت به تأمین نیازهای تولیدی در صنایع مختلف اقدام و چرخه ارتباط تولید و صنعت با دانش و تخصص تکمیل شود.

فرهادی با بیان اینکه نتیجه انعقاد قرارداد و تفاهم‌نامه در این نمایشگاه‌ها می‌تواند کمک به شکوفایی علمی و اقتصادی کشور باشد، گفت: این اتفاق موجب دلگرمی جوانان صاحب علم و دانش می‌شود تا با انگیزه در حوزه ‌های کاری و علمی خود به شکوفایی برسند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس بیان کرد: زمان برگزاری نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان بیست و هشتم تا سی و یکم خردادماه تعیین شده است که در صورت هم‌افزایی و حمایت‌ها با مشارکت و همکاری استانداری، سازمان صمت، پارک علم و فناوری، اتاق بازرگانی، شرکت شهرک‌های صنعتی و سایر دستگاه‌ها که متعاقباً اعلام خواهد شد در زمان تعیین شده برگزار خواهد شد.

وی گفت: مهم‌ترین موضوع در برگزاری این نمایشگاه مسئولیت‌پذیری و همکاری کامل و جهادی دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط دولتی و خصوصی در برنامه‌ریزی و اجرا و تأمین هزینه‌ها است تا ضمن اطلاع‌رسانی و حمایت‌های لازم شرایط حضور تولیدکنندگان و صنعتگران حوزه‌های مرتبط با ماموریت سازمانی خود را فراهم کنند.

فرهادی افزود: برای این نمایشگاه یازده هزار متر مربع فضای کلی با بیش از پنج هزار و 300 متر فضای مفید شامل سالن‌های حافظ، ملاصدرا و اردیبهشت پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha