کد خبر: 4053115
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۹

ویژه برنامه «روایت مادری» در شیراز برگزار می‌شود

ویژه برنامه روایت مادری به همت محفل ادبی قند پارسی با حضور خانواده شهید شیرعلی سلطانی و بررسی کتاب «خانوم ماه» با موضوع این شهید گرانقدر در شیراز برگزار می‌شود.

ویژه برنامه «روایت مادری»به گزارش ایکنا از فارس، در ادامه سلسله برنامه روایت مادری به همت محافل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نشست روایت مادری در استان فارس با محوریت نقد و بررسی کتاب «خانوم ماه» و تجلیل از خانواده شهید شیرعلی سلطانی روز یکشنبه، 11 اردیبهشت‌ماه به میزبانی شهر شیراز برگزار خواهد شد.

در این نشست کتاب «خانوم ماه» به قلم ساجده تقی‌زاده درباره زندگینامه این شهید گرانقدر که از زبان ناز علی‌نژاد، همسر ایشان روایت شده، با حضور نویسنده اثر و اکبر صحرایی، نویسنده حوزه دفاع مقدس و غلامرضا کافی، استاد زبان و ادبیات دانشگاه شیراز و دبیرمحفل ادبی قند پارسی نقد و بررسی می‌شود. همچنین رضا علی اکبری و فاطمه قائدی در این نشست به شعرخوانی خواهند پرداخت.

ویژه برنامه روایت مادری روز یکشنبه، 11 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 در سالن کتابدار کتابخانه عمومی رئیسی اردکانی برگزار می‌شود. همچنین این نشست از طریق صفحه اسکای‌روم به آدرس http://skyroom.online/ch/nahaad/mahafel، صفحه آپارات نهاد www.aparat.com/iranpl، پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد www.iranpl.ir و صفحه اینستاگرام نهاد@iranlibraries به صورت زنده پخش خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha