کد خبر: 4052183
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲

بررسی آمادگی کتابخانه‌های عمومی برای چالش‌های جدید در شیراز

وبینار «بررسی تحول کتابخانه‌های عمومی؛ آیا کتابداران کتابخانه‌های عمومی برای چالش‌های جدید آمادگی دارند؟» در قالب دهمین پیش نشست همایش بین‌المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی در شیراز برگزار می‌شود.

وبینار «بررسی تحول کتابخانه‌های عمومی؛ آیا کتابداران کتابخانه‌های عمومی برای چالش‌های جدید آمادگی دارند؟»به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط‌ عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس، آخرین پیش‌نشست همایش بین‌المللی «طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی؛ الگوها، تجربه‌ها و ایده‌ها» روز چهارشنبه، 7 اردیبهشت ماه با موضوع « تحول کتابخانه‌های عمومی، آیا کتابداران کتابخانه‌های عمومی برای چالش‌های جدید آمادگی دارند؟» به میزبانی شهر شیراز برگزار می‌شود.

این نشست با حضور و سخنرانی گینا د.آلویس، پژوهشگر مستقل و رئیس سابق موسسه مدیریت کتابداری سنگاپور و به دبیری لیلی سیفی، دانشیار دانشگاه بیرجند و دبیرعلمی همایش اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این نشست روز چهارشنبه، 7 اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ساعت 10 از طریق صفحه اسکای‌روم به آدرس skyroom.online/ch/farspl/farslib اقدام کنند. همچنین این نشست از صفحه آپارات نهاد www.aparat.com/iranpl، پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد www.iranpl.ir و صفحه اینستاگرام نهاد@iranlibraries به صورت زنده پخش خواهد شد.

این نشست دهمین و آخرین وبینار همایش بین‌المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی؛ ایده‌ها، الگوها و تجربه‌ها است و 9 پیش‌نشست نخست این همایش نیز با موضوعات «اصول طراحی خدمت در کتابخانه‌های عمومی: توجه به نیاز و رضایت مشتری»، «رویکرد سیاستگذاران به توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی»، «پیوند زیربنایی خدمات‌رسانی کتابخانه‌های عمومی با صلح و حقوق بشر»، «خدمات بازاریابی در کتابخانه‌های عمومی»، «طراحی خدمات فرانهادی»، نقش فعالیت‌های داوطلبانه در توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی پاکستان»، «امکانات الهام‌بخش در کتابخانه ‌عمومی کوینزلند استرالیا»،  «کتابخانه‌ها در خدمت نسل‌ها؛ کتابداری در صربستان در دوران همه‌گیری کووید ۱۹» و « تلاش کتابخانه‌های عمومی برای فردای بهتر: مواجهه کتابخانه‌های عمومی با چهار چالش بزرگ» با حضور استادان ملی و بین‌المللی برگزار شده ‌است.

یادآور می‌شود، «همایش بین‌المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی؛ ایده ها الگوها و تجربه ها» در روزهای ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت‌ماه در شیراز برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha