کد خبر: 4047310
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳

رئیس کانون بسیج جامعه پزشکی استان فارس از برگزاری برنامه «مهمانی ماه خدا» برای فرزندان روزه اولی کادر درمان همزمان با ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

برنامه «مهمانی ماه خدا»، روزه اولی، کادر درمان فارسبه گزارش ایکنا از فارس، حسین صمصام، رئیس کانون بسیج جامعه پزشکی استان فارس امروز، 17 فروردین در جمع خبرنگاران با گرامیداشت آغاز ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران در این ایام مبارک گفت: با توجه به اهمیت فرهنگ‌سازی و تقویت بنیان‌های فکری و معنوی نسل‌های آینده کشور، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، امسال ویژه برنامه جدیدی را برای این گروه در نظر گرفته است.

وی افزود: در برنامه مهمانی ماه خدا که امسال برای نخستین بار برگزار می‌شود، فرزندان کادر درمان استان فارس که برای نخستین بار روزه‌داری را تجربه می‌کنند، به یک چالش جذاب دعوت شده‌اند تا در طول ایام ماه مبارک رمضان، به این عبادت معنوی تشویق شده و تجربه شیرین از این ماه مبارک‌تری داشته باشند.

صمصام با اشاره به مشارکت خانواده‌های کادر درمان در این برنامه تصریح کرد: این طرح ویژه فرزندان کادر درمان و فرزندان آشنایان و اقوام که روزه‌داری را به صورت روزه کله گنجشکی آغاز کرده‌اند و روزه اولی هستند، طراحی شده است.

رئیس کانون بسیج جامعه پزشکی استان فارس اظهار کرد: در این طرح به نحوی برنامه‌ریزی شده که کودکان روزه‌دار در این ایام به صورت روزانه ضمن دریافت پیام‌های ویژه ماه مبارک رمضان، در چالش‌ها و مسابقات پیش‌بینی شده مشارکت کنند و در پایان ماه مبارک رمضان، لوح تقدیر و هدیه ای از طرف آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس؛ محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس و سید وحید حسینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به آنان تقدیم می‌شود.

وی با دعوت از خانواده‌های کادر درمان فارس برای مشارکت در این طرح و همچنین دعوت دیگران به مشارکت در این رویداد فرهنگی و معنوی گفت: علاقه‌مندان می‌‍توانند با مراجعه به لینک http://mahenoor.ir/pezeshki، نسبت به نام‌نویسی فرزندان خود در این برنامه اقدام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: