کد خبر: 4047001
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شیراز با بیان اینکه در سال گذشته، بالغ بر 19 میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی به خانواده‌های زندانیان کمک شده است، گفت: همچنین طی سال گذشته 28 میلیارد ریال برای کمک و آزادی زندانیان نیازمند پرداخت شده است.

آزادی زندانیان نیازمندبه گزارش ایکنا از فارس، محمود قربانی، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شیراز، امروز، 16 فروردین در نشست هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شیراز با ارائه گزارشی از عملکرد انجمن حمایت زندانیان در سال گذشته، گفت: بالغ بر 19 میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی به خانواده‌های زندانیان و 28 میلیارد ریال برای کمک و آزادی زندانیان نیازمند پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه حمایت از خانواده‌های زندانیان، با هدف جلوگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی و آسیب‌پذیری اقشار در معرض خطر انجام می‌شود، افزود: انتظار می‌رود با همکاری صنعتگران و نیکوکاران، اشتغال پایدار برای آنان ایجاد شود تا خانواده‌های زندانیان زیر چتر حمایتی انجمن، از ناهنجاری‌های اجتماعی مصون باشند.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شیراز همچنین بر ضرورت توجه به اشتغال خانواده‌های زندانیان تأکید کرد و گفت: بحث اشتغال خانواده‌های زندانیان، اولویت انجمن حمایت در شیراز است و با جدیت پیگیری می‌شود. ساختمان انجمن حمایت در چهار طبقه آموزشی، اشتغال، فرهنگی و اداری به‌زودی افتتاح و راه‌اندازی می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: