کد خبر: 4041481
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از برنامه‌ریزی‌های جامع برای بهره‌برداری از سرمایه نخبگانی دانشگاه‌های استان به خصوص نخبگان بسیجی جهت حل مسائل استان خبر داد.

سعید یوسفی، مسئول بسیج دانشجویی فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی فارس، سعید یوسفی، مسئول بسیج دانشجویی فارس امروز، 17 اسفندماه در نخستین نشست مجمع نخبگان ادوار بسیج دانشجویی استان، یکی از راه‌های پیشرفت را حضور جدی نخبگان در مدیریت جامعه برشمرد و گفت: باید از نخبگان در کنار هم به نحو شایسته و با برنامه‌ریزی مناسب در پیشبرد امور بهره‌برداری شود و آن را تبدیل به یک روش حسنه و سازمان یافته کرد.

وی از برنامه‌ریزی جامع برای بهره‌برداری از سرمایه نخبگانی دانشگاه‌های استان به ویژه نخبگان بسیجی جهت حل مسائل استان فارس خبر داد و افزود: نخستین گام شناسایی و شبکه‌سازی نخبگان توانمند در رشته‌های گوناگون مورد نیاز استان است که به همت مدیریت پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی فارس آغاز شده است.

یوسفی، مجمع نخبگان دانشجو و ادوار بسیج دانشجویی را محفلی برای آشنایی نخبگان با توانمندی‌های یکدیگر معرفی و تصریح کرد: در نشست‌های مختلف این مجمع، چالش‌های پیش‌روی نقش‌آفرینی تخصصی دانشجویان بررسی و با دعوت از مسئولان مربوطه راهکارهای تسهیل حضور جوانان در حل مسائل استان به آنان، توسط خود نخبگان دانشجو پیشنهاد می‌شود.

وی، توانمندی‌های دانشجویان نخبه بسیجی را سرمایه‌ای برای دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان دانست و گفت: استفاده از این سرمایه توسط سازمان‌ها و صنایع، توسعه استان را سرعت خواهد بخشید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: