کد خبر: 4018102
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
در شیراز؛

همایش تحول حقوق کیفری در قانون کاهش مجازات حبس تعزیری به همت مرکز وکلای قوه قضائیه استان فارس در شیراز برگزار شد.

همایش تحول حقوق کیفری، شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه، همایشی تحت عنوان تحول حقوق کیفری در قانون کاهش مجازات حبس تعزیری امروز، 12 آذرماه به همت مرکز وکلای قوه قضاییه استان فارس برگزار شد.

در این همایش که در سالن همایش‌های دادگستری استان و با حضور وکلای مرکز وکلای قوه قضاییه استان فارس برگزار شد، آخرین تفسیر از قوانین موجود در بحث تحول حقوق کیفری در قانون کاهش مجازات حبس تعزیری توسط حجت‌الاسلام والمسلمین مصدق برای وکلا و کارآموزان تشریح شد.

در حاشیه این همایش حسن عبدلیان‌پور، رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه استان فارس با اشاره به اهمیت آموزش‌های به روز در قوه قضائیه گفت: مرکز وکلای قوه قضاییه استان فارس در خصوص آموزش وکلای مرکز اهمیت ویژه‌ای قائل است و همواره در طول سال با برگزاری کارگاه‌های مختلف علمی، سعی در افزایش توان علمی وعملی وکلا و کارآموزان دارد.

وی بیان کرد: مرکز وکلای قوه قضاییه در پرورش وکلایی در تراز انقلاب اسلامی و اندیشه‌های بلند و اخلاقی نظام، حساسیت‌های خاصی دارد چراکه معتقدیم یک وکیل هم باید سواد علمی بالا و هم اخلاق حسنه ای داشته باشد.

رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه استان فارس در پایان نیز گفت: همایش‌هایی این چنینی نیز فرصت مطلوبی برای استفاده از بزرگان دستگاه قضا است که خوشبختانه این فرصت با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مصدق برای وکلای مرکز ایجاد و با استقبال خوب آن‌ها مواجه شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: