کد خبر: 4018089
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸

انتخابات فراکسیون جنوب کشور مجلس شورای اسلامی برگزار و طی آن ابراهیم عزیزی، نماینده شیراز و زرقان با حداکثر آرا به عنوان رییس این فراکسیون انتخاب شد.

ابراهیم عزیزی، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، انتخابات فراکسیون جنوب کشور مجلس شورای اسلامی برگزار و طی آن ابراهیم عزیزی، نماینده شیراز و زرقان با حداکثر آرا به عنوان رییس این فراکسیون انتخاب شد. در این انتخابات همچنین زاهدی نماینده کرمان به عنوان نایب رییس فراکسیون جنوب کشور مجلس برگزیده شد.

فراکسیون جنوب کشور شامل نمایندگان استان های فارس، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کرمان و خوزستان است. مجموع نمایندگان استان‌های مذکور در مجلس شورای اسلامی ۶۴نماینده است که ظرفیت بسیار خوبی را ایجاد خواهد کرد.

ابراهیم عزیزی هدف از تشکیل فراکسیون جنوب مجلس را استفاده از ظرفیت استان‌های جنوب کشور برای رشد و توسعه و ایجاد هم‌گرایی بیشتر عنوان کرد.

وی افزود: برای انجام پروژه‌های بزرگ در حوزه آب، ریل، راه و .... ، وجود یک فراکسیون با این ظرفیت بسیار ضروری بود تا بتوان این امور را با یک انسجام و وحدت رویه مناسب دنبال کرد.

عزیزی تصریح کرد: وجود یک فراکسیون قدرتمند در جنوب کشور موجب خواهد شد تا مطالبات این منطقه نیز با هم‌فکری و هم‌گرایی زودتر به نتیجه برسد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: