کد خبر: 4016077
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴

استاندار فارس با اشاره به نقش بسیج در عرصه‌های مختلف گفت: امروز اگر کشور ما با اقتدار کامل حرف‌های فراوانی برای گفتن در سطح خاورمیانه و جهان دارد به برکت نیروی مردمی بسیج و اقدامات بسیجیان است.

محمدهادی ایمانیه، استاندار فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، محمد هادی ایمانیه، استاندار فارس امروز، 3 آذرماه در رزمایش اقتدار بسیجیان شهرستان ارسنجان با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره بنیانگذار آن، حضرت امام خمینی(ره) گفت: شهدا جان باارزش خود را برای تأمین آرامش، آسایش و رفاه ما هزینه کردند.

وی با اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه‌ای است که امام خمینی(ره) بنیانگذاری کردند، افزود: امروز اگر کشور ما با اقتدار کامل حرف‌های فراوانی برای گفتن در سطح خاورمیانه و جهان دارد به برکت نیروی مردمی بسیج و اقدامات بسیجیان است.

ایمانیه تصریح کرد: اگر کشورهای همسایه مانند عراق، سوریه و یمن از دست استعمارگران و داعشی‌ها نجات یافتند، به دلیل ایجاد نیروهایی مانند حشدالشعبی بود که از بسیج‌‌ برای تشکیل و فعالیت خود الگو  گرفته‌اند.

 نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه بسیج لشکر مخلص خداوند است، گفت: نیروهای بسیج باید قدر خود را بدانند و شاکر پروردگار باشند.

وی با یادآوری اینکه در چند ماه گذشته بحران کرونا با فوت روزی ۷۰۰ نفر، بدترین شرایط را برای هموطنان رقم زد، تصریح کرد: کرونا  در چند ماه ما را با بحران‌های اقتصادی و اجتماعی مواجه کرده بود اما با آغاز به کار رییس جمهور بسیجی و حل مشکل تامین واکسن و  با همراهی تمام نیروهای بسیج، ارتش، سپاه و‌ نیروی انتظامی شاهد ایجاد پایگاه‌های واکسیناسیون گسترده در کشور بودیم. اقداماتی که منجر به این شد کشور در مقابله با کنترل کرونا و انجام واکسیناسیون  تبدیل به نمونه‌ای خاص شود.

استاندار فارس با بیان اینکه ورود بسیج به عرصه سازندگی  تدبیری بود که ازسوی مقام معظم رهبری اندیشیده شد، گفت: اقداماتی مبتنی بر محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی در حال انجام است؛ همچنین حرکت بسیج در عرصه علم و فناوری نیز به‌زودی ‌نتایج خود را نشان می‌دهد.

ایمانیه، جمعیت بسیجیان کشور را 86 نفر میلیون نفر دانست و گفت: از جمعیت ایران برخی نام خود را به‌صورت بسیجی ثبت و برخی دیگر ثبت نکردند، اما تلاش و نوع زندگی بسیجی، کشور ما را در قله عظمت قرار داده است.

وی با اشاره به شعار سال جاری در هفته بسیج، «بسیج پاره تن و قسمتی از جان مردم ایران است»، این نهاد و تفکر بسیجی‌ را عامل اقتدار و امنیت و کشور دانست.

استاندار فارس در جمع بسیجیان شهرستان ارسنجان، مردم این خطه را در استان فارس معروف به کسانی دانست که در عرصه‌های فرهنگ و اقتدار و تلاش، حضور فعال در میدان دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: