کد خبر: 4016070
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای ساخت کشور راهی به جز شبانه‌روز کار کردن نداریم، این تفکر را تفکر بسیجی دانست.

روح‌الله نجابت، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامیبه گزارش ایکنا از فارس، روح‌الله نجابت، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی امروز، 3 آذرماه در مراسم افتتاح دفتر بسیج فعالان اقتصادی فارس که در اتاق بازرگانی استان برگزار شد، با بیان اینکه طرح بهبود فضای اقتصادی در دستور کار مجلس است، گفت: در مدت اخیر قانون بهبود محیط کسب و کار و شفاف شدن آن را در مجلس مورد بررسی قرار داده‌ایم.

وی با تصریح اینکه برای ساخت کشور راهی به جز شبانه‌روز کار کردن نداریم که این تفکر بسیجی است، افزود: با توجه به اینکه مدیریت ارشد استان به موضوع‌های اقتصادی توجه ویژه‌ای دارد استان فارس به زودی شاهد بهبود خوبی خواهد بود.

مهدی دوکوهکی، مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه فجر استان فارس نیز در این مراسم گفت: نقش اتاق بازرگانی در بخش خصوصی نقش بسیار ارزنده ایست تلاش می کنیم از تمام ظرفیت تمام اقشار بسیج در جهت تقویت و بهبود اقتصاد استان استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: ما می‌خواهیم کمک بخش تولید باشیم و در راستای توجه به شعار سال فعالیت کنیم و افتتاح دفتر بسیج اتاق بازرگانی استان امروز با همین هدف شکل گرفته است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: