کد خبر: 4008308
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۹
مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) از آغاز ثبت‌نام دوره‌های حفظ مجازی قرآن کریم خبر داد و گفت: کلاس‌های این دوره سه روز در هفته برگزار خواهند شد.

حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س)حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های این مؤسسه را تربیت حافظان قرآن برشمرد و گفت: شیوع کرونا موجب شد تا بسیاری از کلاس‌های حضوری تعطیل شود لذا تصمیم گرفتیم تا کلاس‌های مجازی خود را تقویت کنیم.

وی از راه‌اندازی و آغاز ثبت‌نام کلاس‌های حفظ مجازی قرآن با مدیریت شعبه تهران این مؤسسه خبر داد و افزود: پیش از این‌ها حفظ مجازی در مؤسسه بیت‌الاحزان انجام می‌شد اما به دلیل شیوع کرونا استقبال از این دوره‌ها چندین برابر شده است.

شاهسونی با بیان اینکه این دوره‌ها با همکاری مشارکت مؤسسه پیام غدیر تهران برگزار می‌شوند، گفت: قرآن‌آموزان پس از ثبت نام در سایت مؤسسه به گروه‌هایی تقسیم می‌شوند و سه روز در هفته از طریق ارتباط تصویری آنلاین دو نفره با استاد نسبت به تحویل محفوظات اقدام می‌کنند، اما در شروع روز کلاس عمومی آنلاین با حضور تمامی قرآن‌آموزان و استاد برگزار و اساتید دوره نکات هر روز شامل حفظ جدید و نکات تجویدی و تفسیری و سایر برنامه ها را به قرآن آموزان انتقال می‌دهند.

عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور با تصریح اینکه یکی از برنامه‌های این دوره تشکیل گروه‌های هم‌اندیشی است، افزود: در این گروه‌ها نکات مهم دروس شامل نکات تجویدی، تفسیری، مفاهیم، لغات، انگیزشی و سایر نکات مورد نیاز قرآن‌آموزان به صورت مستمر قرار داده می‌شود و قرآن‌آموزان به این ترتیب ارتباط مستمری با یکدیگر و اساتید خواهند داشت.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان از هر گروه سنی و با هر جنسیتی برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مؤسسه بیت‌الاحزان به آدرس beytolahzan.ir  مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: