کد خبر: 4008267
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱

طی مراسمی از 16 حافظ کل قرآن کریم در شعبه دارالتحفیظ الهادی(ع) شهرستان بختگان استان فارس تجلیل به عمل آمد.

محمدرضا قلیچ‌خانی، مدیر دارالتحفیظ الهادی(ع) در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، از برگزاری مراسم تجلیل از حافظان کل قرآن در بختگان خبر داد و گفت: طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم، از 16 حافظ کل قرآن شعبه بختگان دارالتحفیظ الهادی(ع) در سالن شهدای معلم آموزش و پرورش شهرستان بختگان تجلیل به عمل آمد.

وی با یادآوری اینکه در این مراسم رئیس هیئت مدیره دارالتحفیظ به سخنرانی پرداخت، افزود: حافظان قرآنی که موفق شده‌اند این مسیر نورانی را طی کنند، موفقیت آنان آغازی است بر اینکه همت کنند و راهی را که دیگر اساتید برای آنان هموار کرده‌اند، ادامه دهند.

قلیچ‌خانی با بیان اینکه حافظان قرآن باید این مسیر را برای دیگر مشتاقان قرآن فراهم کنند، به آیاتی از قرآن کریم اشاره کرد و افزود: ما محتاج الطاف قرآن هستیم. کسی فکر نکند که قرآن محتاج حرکتی از اوست، چرا که کشتی معنویت و فعالیت‌های قرآنی در حال حرکت است و کسی نمی‌تواند آن را متوقف کند، اما می‌توانیم به آن سرعت ببخشیم.

مدیر دارالتحفیظ الهادی(ع) تأکید کرد: همه باید در جهت سرعت بخشیدن به فعالیت‌های قرآنی تلاش کنند تا بدین وسیله سوار برکشتی قرآن کریم شده و از غرق شدن نجات یابند.

وی تصریح کرد: در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های ابوذر رحمی، مسئول شعبه بختگان دارالتحفیظ و زهرا وحدانی، استاد مهاجر این مرکز از حافظان کل قرآن کریم این شعبه تجلیل به عمل آمد.

اسامی حافظان تجلیل شده به شرح زیر اعلام شده است:

1- سیده راضیه موسوی

2- سیده نجمه موسوی

3- پریجان خواجه، مسئول حوزه علمیه خواهران شهرستان بختگان

4- حسنی کامکار

5- طاهره طباطبایی

6- نرگس رضاییان

7- کوثر علی‌زاده

8- فاطمه ربیع

9- مهین امیری

10- معصومه رنجبر

11- فرخ حق‌شناس

12- حمیده ربیع

13- سودابه عزیزی

14- رقیه عجم‌زاده

15- خدیجه هاشمی

16- سمیه حق‌شناس

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: