کد خبر: 4005632
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
ابراهیم عزیزی:

نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، مهم‌ترین وظیفه مدیران و مسئولان را لبیک عملی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب دانست و بر ضرورت داشتن نگاه عمل‌گرایانه به منویات معظم‌له تأکید کرد.

ابراهیم عزیزی، نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب مثل همیشه برای جامعه اسلامی یک فرصت و یک ریل‌گذاری است و به‌طور طبیعی باید همه مدیران و مسئولان و نمایندگان مجلس و قوه قضائیه در راستای منویات رهبری خود را مسئول بدانند.

وی مهم‌ترین وظیفه مدیران و مسئولان در این رابطه را لبیک عملی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: چنانچه این رویکرد عملی به فرمایشات معظم‌له در دستگاه‌های اجرایی، قوه مقننه و قضائیه و سایر نهادها و ارگان‌ها حاکم شود، با اطمینان فصل نوینی از تلاش اقدام و رشد و پیشرفت و شکوفایی را شاهد خواهیم بود.

عزیزی تصریح کرد: موضوع مهم تبیین است که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است و به معنای ایجاد یک مسیر روشن و چارچوب‌دار و منطقی و هوشمندانه و روشن‌گرایانه است و باید تلاش کنیم که اهداف نظام اسلامی برای جامعه اسلامی و گروه‌های مختلف اجتماعی تبیین کنیم. باید تلاش کنیم با روحیه جهادی از تبیین راهبردهای نظام اسلامی، اهداف و تاکتیک‌ها مسیر انقلاب اسلامی را به سمتی ببریم که به همه اهداف و افق‌های خود با سرعت دسترسی پیدا کند.

وی با بیان اینکه آنچه که امروز مهم است این است که فرمایشات رهبری را در مقام عمل اجرایی کنیم و صرفاً به بیان اهمیت موضوعات نپردازیم، گفت: هرچه نگاه ما عمل‌گرایانه باشد و منویات ایشان را در مقام اجرا دنبال کنیم، به صواب نزدیک‌تر است و به عنوان یک وظیفه اعتقادی، دینی و انقلابی همه ما در این رابطه مسئول هستیم.

عزیزی با اشاره به دیدارش با فعالان گردشگری، بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شیراز برای رونق هرچه بیشتر این صنعت تأکید کرد و گفت: در دولت جدید با رویکردی واقع‌بینانه، امر مهم گردشگری با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و سیاحتی پروژه‌های فاخر مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

وی از میراث فرهنگی خواست تا در کنار سایر دستگاه‌ها به نخبگانی که طرح‌های خوبی در راستای توسعه گردشگری در سطح شیراز و استان دارند، کمک کرده و از آنان حمایت کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: