کد خبر: 4005496
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
بهمن‌ماه؛

طبق اعلام مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور استان فارس مراسم اختتامیه پنجمين جشنواره ملی «رويش» دانشگاه پیام‌نور کشور در بهمن‌ماه امسال در شیراز برگزار خواهد شد.

به گزارش ایکنا از فارس، نشست هماهنگی و بررسی فعالیت‌های صورت گرفته پیرامون پنجمین جشنواره ملی «رویش» دانشجویان دانشگاه پیام‌نور امروز، 24 مهرماه به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد و در آن از تلاش‌های صورت گرفته در دانشگاه پیام نور استان فارس به عنوان میزبان این جشنواره تقدیر شد.

در این نشست که با حضور مدیران فرهنگی و اجتماعی استان‌ها برگزار شده بود، محمدی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور کشور با اشاره به برخی ازاقدامات صورت گرفته توسط استان فارس گفت: دغدغه‌مندی همکاران استان با رویکرد افزایش کیفیت جشنواره و اجرای برنامه‌های متنوع و ابتکاری قابل تحسین است.

حسام‌الدین حقدان، مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور استان فارس نیز در این نشست گفت: مراسم اختتاميه پنجمين جشنواره رويش دانشگاه پيام‌نور كشور و نمايشگاه ارائه آثاربرتر دانشجويان بهمن‌ماه 1400 در شيراز برگزار خواهد شد.

وی افزود: استعدادیابی، برگزاری کارگاه‌های آنلاین رویش‌شناسی در 6 رشته تخصصی ویژه کانون‌های فرهنگی ـ هنری ویژه دانشجویان، برنامه‌های گفت‌وگو با نخبگان و برگزیدگان جشنواره در سال‌های گذشته از جمله فعالیت‌های دانشگاه پیام‌نور استان فارس در امر برگزاری مطلوب جشنواره امسال رویش است.

حقدان با بیان اینکه تلاش می‌کنیم جشنواره رویش امسال را با کیفیت مطلوب و درخور نام شهر شیراز به عنوان مهد تاریخ، علم، فرهنگ و ادب و سومین حرم اهل بیت(ع) برگزار کنیم، افزود: در جشنواره رویش به دنبال کشف استعدادها و پرورش و هدایت آن هستیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: