کد خبر: 4005425
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
به مناسبت هفته ملی کودک، مهرواره ادبی «با طبیعت مهربان» ویژه کودکان و نوجوانان با همکاری محیط زیست و کانون پرورش فکری و کودکان استان فارس برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل حافظت محیط زیست فارس، زهرا شفیعی، رئیس اداره آموزش و مشارکت‌های مردمی حفاظت محیط زیست استان امروز، 24 مهرماه گفت: اداره‌کل حفاظت محیط زیست فارس با همکاری اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس مهرواره ادبی «با طبیعت مهربان» را به مناسبت هفته کودک فرخوان داده است.

وی افزود: این مهرواره (جشنواره)، در دو رده سنی 7 تا 11 سال (نوخوان و نونهال) و 12 تا 18 سال (نونگاه و نوجوان) به ترتیب در ​ قالب‌های متن ادبی و خاطره و همچنین، شعر و داستان برای تمام اعضای کانون و دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

شفیعی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار دهم دی‌ماه خواهد بود، گفت: آثار باید به طور مجزا در قالب فایل ورد (word) و با اندازه قلم ١۴ و نوع قلم (B Nazanin) به همراه فرم مشخصات از طریق پست الکترونیک به آدرس afarinesheadabi@yahoo.com ارسال شود و در بخش داستان کوتاه اثر باید حداقل 700 کلمه باشد.

وی با اشاره به شرایط بیان شده در این فراخوان بیان کرد: این آثار باید توسط خود اعضای کانون و دانش‌آموزان خلق شده و ارسال تنها یک اثر در هر بخش پذیرفته می‌شود.

 رئیس اداره آموزش و مشارکت‌های مردمی حفاظت محیط زیست استان فارس تصریح کرد: با توجه به امکان چاپ آثار برگزیده توسط دبیرخانه مهرواره، دست‌نوشته‌ها نباید پیش از این در هیچ کتاب، مجله و رسانه‌ای منتشر شده باشند.

شفیعی با بیان اینکه زمان اختتامیه و اعلام نتایج​ 29 دی‌ماه، همزمان با روز ملی هوای پاک انتخاب شده است، گفت: شرکت‌کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر و محورهای محتوایی می‌توانند با شماره تماس 07138302480، داخلی‌های 215 و 227 و 300 تماس گرفته یا به آدرس وب سایت http://Fars.kpf.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: