کد خبر: 4000484
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
استاندار فارس با بیان اینکه در چند سال گذشته بیش از 39 واحد تولیدی که در تملک بانک‌ها قرار گرفته بود به چرخه تولید بازگشته است، گفت: این نتیجه از 82 واحد تولیدی که در تملک بانک‌ها قرار داشته‌اند، به دست آمده است.

به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی، استاندار فارس امروز، 4 مهرماه در بازدید از واحد تولید لبنیات در شیراز با تشریح فعالیت‌های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت: بیش از 70 درصد از 3 هزار و چهارصد مصوبه این کارگروه اجرایی شده و در این راستا اقدامات موثری در حل مشکلات واحدهای تولیدی انجام گرفته است.

وی افزود: در چند سال گذشته بیش از 39 واحد تولیدی که در تملک بانک‌ها قرار گرفته بود به چرخه تولید بازگشته است و این نتیجه از 82 واحد تولیدی که در تملک بانک‌ها قرار داشته‌اند، به دست آمده است.

رحیمی، تکمیل و توسعه زنجیره تولید در این واحد تولیدی را از جمله ضرورت‌های کاری عنوان کرد و افزود: تأمین مطالبات واحدهای تولیدی را از جمله وظایف خود می‌دانیم.

استاندار فارس با اشاره به نیازمندی‌های اجرایی این واحد تولیدی گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان آب و برق باید تلاش بیشتری در رفع مشکلات این واحد داشته باشند.

وی در ادامه ایجاد اشتغال محلی و تأمین نیازهای اجتماعی را از جمله راهکارهای مناسب برای توسعه واحدهای تولیدی عنوان کرد و گفت: تکمیل زنجیره تولید در صنایع لبنی راهکاری موفق در توسعه اقتصادی و اجتماعی است و این راهکار در کاهش هزینه‌ها و اشتغال زایی بسیار موثر است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: