کد خبر: 4000465
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
فراخوان مسابقه کتابخوانی «همه باهم کتاب بخوانیم» و «ستارگان درخشان» توسط سازمان بسیج هنرمندان و اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس منتشر شد.

به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی ارشاد فارس، احمدرضا نداف، رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد فارس امروز، 4 مهرماه گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس دو مسابقه کتابخوانی برگزار خواهد شد.

وی افزود: مسابقه‌های کتابخوانی «همه باهم کتاب بخوانیم» و «ستارگان درخشان» طی ایام هفته دفاع مقدس کتابخوانان استان فارس را فراخوانده است.

نداف با بیان اینکه شرکت کنندگان این مسابقه جهت دریافت سئوالات به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس مراجعه کنند، گفت: مهلت شرکت این مسابقه‌های فرهنگی تا شنبه 10 و اعلام نتایج نیز ۱۲ مهرماه جاری است.

رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد فارس افزود: به ۱۵ نفر از شرکت‌کنندگان برای پاسخ صحیح هدایای نقدی اهدا می‌شود و علاقه‌مندان شرکت در مسابقه یاد شده با مطالعه فایل pdf کتاب باید گزینه صحیح سؤال را به ترتیب و بدون فاصله و پشت سر هم در قالب یک عدد ۱۵ رقمی از چپ به راست به 50005708625073 به عنوان سامانه پیام کوتاه ارسال کنند و همچنین شماره تلفن دبیرخانه نیز  09035924167 اعلام شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: