کد خبر: 3999778
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹
جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس در امور اقشار ضمن تکریم ایثارگری‌های جانبازان به خصوص جانبازان اعصاب و روان، گفت: مسئولان در هر مسند و جایگاه باید اولویت برنامه‌ای خود را توجه به این عزیزان در جهت رفع کمبودها قرار دهند.

به گزارش ایکنا از فارس، به‌مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس اقشار سپاه فجر استان فارس به همراه تنی چند از مسئولان شهری و استانی عصر دیروز، اول مهرماه از جانبازان اعصاب و روان بستری در بیمارستان جنت شیراز دیدار و عیادت کردند.

امیر جاهدی، جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس در امور اقشار در این دیدار، گفت: با فرارسیدن هفته دفاع مقدس بر خود تکلیف دانستیم که با حضور در این مرکز درمانی یاد و خاطره این بزرگ مردان را که روزی مردانه در برابر تمام ناجوانمردان دنیا ایستادند و اجازه ندادند یک وجب از خاک این کشور مورد تصرف دشمن قرار گیرد گرامی بداریم.

وی ضمن قدردانی از ایثارگری‌های جانبازان در دوران دفاع مقدس، گفت: عزیزانی که امروز توفیق دیدارشان برای ماحاصل شد بهشتیانی هستند که بر کره خاکی زیست می‌کنند.

جاهدی با بیان اینکه فلسفه و منطق این رزمندگان برای حضور در جبهه‌های حق علیه باطل برافراشته نگاه داشتن پرچم اسلام و حفظ عزت غیرت و ناموس مردم شریف ایران بود، گفت: این بزرگواران پیگیری آرمان خود را به قیمت سال‌ها تحمل رنج و بیماری ناشی از جراحات حضور در میدان‌های نبرد به جان خریدند.

وی تأکید کرد: آن روزها این عزیزان با بذل جان، مال و آبروی خود برای بقای ما کم نگذاشتند و امروز وظیفه همه مسئولان و مردم است که جانبازان را تاج سر خود قرار داده و اجازه ندهند که با کمبودها و کم‌مهری‌ها غم بر چهره و اشک در چشمان بزرگمردان این سرزمین حلقه زند.

جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس در امور اقشار گفت: سرکشی و عیادت از این ولی نعمتان نباید به ایام و مناسبت‌های خاص همچون هفته دفاع مقدس باشد بلکه مسئولان در هر مسند و جایگاه باید اولویت برنامه‌ای خود را توجه به این عزیزان در جهت رفع کمبودها قرار دهند.

جاهدی در پایان ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان بابت تحمل مشقت پرستاری از جانبازان تأکید کرد: قطعاً اجر این ایثارگران در بارگاه الهی محفوظ و مورد توجه خاص شهدا به خصوص جانباز روز عاشورا و سرزمین کربلا حضرت قمر بنی هاشم(ع) قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: