کد خبر: 3998873
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز از اختصاص سه دستگاه اتوبوس شهرداری شیراز به طرح واکسیناسیون سیار کرونا در مناطق محروم و کم برخوردار خبر داد.

به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، سیداحسان اصنافی، نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز امروز، 29 شهریورماه با اشاره به لزوم تسریع در روند واکسیناسیون کرونا در شیراز اظهار کرد: با توجه به تأثیر مثبت واکسن در روند شیوع بیماری، باید در تزریق واکسن به گروه‌های هدف تسریع شود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز واکسیناسیون را مهم‌ترین ابزار برای مقابله با کرونا دانست و گفت: در حالی‌ که مردم از محدودیت‌های دراز مدت کرونایی به ستوه آمده‌اند و اقتصاد خانوار در خظر شدیدی قرار گرفته است، موضوع واکسیناسیون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی بر لزوم کمک و همراهی مدیریت شهری برای تسریع در روند واکسیناسیون کرونا در شیراز تأکید کرد و گفت: سه دستگاه اتوبوس مگاترانس سه محور شهرداری شیرازبه منظور اجرای طرح مشترک واکسیناسیون سیار کووید 19 در اختیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز قرار گرفته است.

به گفته نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، این اتوبوس‌ها مناسب سازی و به امکانات لازم برای واکسیناسیون تجهیز شده است تا به منظور واکسیناسیون کرونای ساکنین مناطق محروم و کم برخوردار شهر شیراز مورد استفاده قرار گیرند.

اصنافی با بیان اینکه هزینه تجهیز و مناسب سازی هر اتوبوس دو میلیارد ریال بوده است، گفت: قابلیت جابه‌جایی و تردد آسان در سطح شهر جهت اعزام تیم پزشکی به مناطق مختلف شهر از ویژگی مهم این طرح است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: به لطف خدا با تسریع در واکسیناسیون عمومی، آمار ابتلای به بیماری کرونا روز به روز کاهش یابد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: