کد خبر: 3998797
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
مدیرکل صدا و سیمای فارس با اشاره به جایگاه سومین حرم اهل بیت(ع) شیراز بر ضرورت به‌کارگیری ظرفیت‌ها رسانه‌ها برای تحقق این جایگاه تأکید کرد.

به گزارش ایکنا از فارس، سیدتقی سهرابی، مدیرکل صدا و سیمای استان فارس امروز، 29 شهریورماه در دیدار با رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ما در یک برهه و نقطه طلایی هستیم و امیدواریم همه دستگاه‌ها با هم‌افزایی هم طمع شیرین خدمت را به مردم بچشانند.

وی با اشاره به مراحل شکل‌گیری تمدن اسلامی افزود: دولت اسلامی در حال شکل‌گیری است و همه ارکان حاکمیت شعار انقلابی داده و در عمل نیز شعارها را به منصه ظهور می‌رسانند.

سهرابی با اشاره به کارکرد رسانه ملی بیان کرد: رسانه ملی امین مسئولان و مورد اعتماد مردم است و ما با حضور در اینجا اعلام می‌کنیم که رسانه ملی با تمام قوا در خدمت شماست تا هزینه‌های اداره شهر را کمتر کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای فارس اضافه کرد: مجموعه خدماتی که در مجموعه شورای شهر برنامه‌ریزی و شهرداری اجرا می‌کند، اگر بسترسازی رسانه‌ای شود و به خوبی به اطلاع مردم برسد، مردم مسئولان را برای رسیدن به اهداف همراهی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه شیراز یک شهر جهانی و متعلق به همه فارسی زبانان است، گفت: برای این شهر جهانی باید برنامه داشت و همه کسانی که می‌خواهند این شهر را مدیریت کنند، کمک و همراهی کرد.

سهرابی با اشاره به شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) بیان کرد: کارهای بسیار خوبی در این راستان انجام شده اما کارهای بسیار دیگری باید انجام شود تا به جایگاه مدنظر رهبری با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه برسیم.

مدیرکل صدا و سیمای فارس، یکی از مطالبات به حق مردم را ساخت سریال امین ولایت عنوان کرد که با یک توافق‌نامه سه جانبه میان صدا و سیما، مدیریت شهری و حرم مطهر شاهچراغ(ع) می‌توان آن را تولید کرد.

سهرابی با بیان اینکه آمادگی پوشش کامل جلسات صحن علنی شورای شهر شیراز را داریم، تصریح کرد: در آینده‌ای نزدیک تفاهم‌نامه‌ای میان شورای شهر شیراز و صدا و سیمای فارس منعقد خواهد شد تا همکاری‌ها و اقدامات مشترک به نحو مطلوبی پیش برود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: