کد خبر: 3996275
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱

مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان فارس در دو بخش بانوان و آقایان در حال برگزاری است.

به گزارش ایکنا از فارس، مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان فارس در دو بخش بانوان و آقایان به صورت همزمان از صبح امروز، 18 شهریورماه آغاز شده و تا عصر امروز ادامه خواهد داشت.

این مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ 5 جزء، 10 جزء، 20 جزء، کل، قرائت تحقیق و ترتیل، دعاخوانی و اذان (ویژه آقایان) در حال برگزاری است.

سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف فارس در حاشیه این مسابقات به خبرنگار ایکنا گفت: این مسابقات با حضور 105 نفر در حال برگزاری است که از این تعداد 55 نفر خانم و 60 نفر آقا هستند.

وی اظهار کرد: در بخش آقایان مسابقات رشته‌های دعاخوانی و حفظ و قرائت ترتیل در نوبت صبح اجرا شد و در نوبت بعدازظهر هم مسابقات رشته‌های قرائت تحقیق و اذان برگزار خواهد شد.

جلالی بیان کرد: در رشته‌های حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل و اذان 30 نفر خانم و 35 نفر آقا رقابت دارند و در رشته‌های دعاخوانی هم در هر بخش بانوان و آقایان 25 نفر به رقابت می‌پردازند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف فارس با بیان اینکه در این مرحله 9 داور در دو بخش بانوان و آقایان به داوری می‌پردازند، گفت: در بخش بانوان زهرا کسرایی داور حسن حفظ و رئیس هیئت داوران، مرضیه فیروززاده داور لحن، وحیده گنبدی داور صوت و زینب نصیری داور تجوید است.

وی ادامه داد: در بخش آقایان هم رئیس هیئت داوران و حسن حفظ محمود آسن، علی اکبر ظفرآبادی داور لحن، امیر فتح‌پور داور صوت، حمید ایماندار داور وقف و ابتدا و محمدباقر حسینی پور ماهانی داور تجوید هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: