کد خبر: 3989085
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰

طبق اعلام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس در سال گذشته بیش از ۶۲۵۰ سری جهیزیه با حمایت ارگان‌های بسیج و حمایت خیران به نوعروسان نیازمند شهرستان‌های استان تقدیم شد.

به گزارش ایکنا از فارس، مراسم اهدای جهیزیه به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس عصر امروز، 16 مردادماه در مجتمع آیت‌الله ربانی شیراز برگزار شد.

محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس در این مراسم گفت: استان فارس در چند سال اخیر به همت خیران توانسته کمک‌ها و گام‌های خوبی را در تمام عرصه‌ها با وجود مشکلات اقتصادی و تورم بردارد و این جزو وفاق و همدلی در استان نبوده است.

وی با بیان اینکه امروز شاهد افزایش کمک‌های مؤمنانه در تمامی عرصه‌ها با کمک گروه‌های جهادی، بسیج، خیران و ... هستیم، افزود: در سال گذشته بیش از ۶۲۵۰ سری جهیزیه با حمایت ارگان‌های بسیج و حمایت خیران به نوعروسان نیازمند شهرستان‌های استان تقدیم شد.

بذرافشان با اشاره به جذب ۱۰ درصد از کل تسهیلات اشتغال کشور در سال گذشته توسط کمیته امداد (۸۲۶ میلیارد تومان) ادامه داد: در حوزه اشتغال، استان فارس طی ۵ سال متوالی رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس بیان کرد: امروز در حوزه  ازدواج و تحکیم بنیان خانواده نیز ۲۶۱۸ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت اهدا و ۲۵۰۰ سری لوازم سرمایشی نیز بین نیازمندان توزیع شد که این حرکت بزرگ، نگاه بلند ارشد مسئولان استان و خدمت شرافتمندانه را نشان می‌دهد.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و پیگیری‌های استاندار فارس تصریح کرد: در سفر رئیس کل کمیته امداد امام خمینی(ره) به استان فارس مسکن ۳ هزار واحدی برای افراد تحت پوشش کلنگ‌زنی شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: