کد خبر: 3979721
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس با یادآوری سخنان رهبر معظم انقلاب تأکید کرد: باید مقاومت و استقامت را گفتمان‌سازی کنیم.

به گزارش ایکنا از فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس امروز، 2 تیرماه در همایش ائمه جمعه این استان با تأکید بر اینکه باید مقاومت و استقامت را گفتمان‌سازی کنیم، گفت: رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند که باید صبر را در جامعه گفتمان‌سازی کنیم.

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور منتخب مبنی بر اینکه می‌خواهد دولتی مردمی ایجاد کند، گفت: اکنون زمان ایستادگی است زیرا اصلاح ریشه‌ای و اساسی اقتصاد نیاز به صبر دارد.

آیت‌الله دژکام در ادامه به حضور مردم در انتخابات 28 خردادماه نیز اشاره کرد و گفت: ملت ایران در این انتخابات نشان داد که اسلام و ارزش‌های اسلامی برای آن‌ها از همه چیز مهم‌تر است.

وی بیان کرد: فضایی در انتخابات ایجاد شد و مردم با انتخاب خود اعلام کردند که مسیر ناب انقلاب اسلامی و مقاومت در مقابل کفر و ظلم را می‌پسندند.

امام جمعه شیراز با بیان اینکه از ۸ سال پیش گفتمانی در کشور ایجاد شده که عده‌ای به مقاومت گرایش دارند و عده‌ای به سازش افزود: در این انتخابات مردم نشان دادند که پای انقلاب خود محکم ایستاده‌اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه انتخاب مردم مسیر مقاومت و آینده ما روشن است بیان کرد: نباید بگوییم که از فردا همه چیز درست می‌شود بلکه از فردا همه چیز درست می‌کنیم؛ ملت و دولت با هم این کار را انجام می‌دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: