کد خبر: 3977857
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
در بیانیه‌ اتحادیه مؤسسات و تشکلهای قرآنی و عترت استان فارس ضمن دعوت از آحاد ملت ایران برای حضور باشکوه در انتخابات پیش‌رو آمده است: همه باهم به نیابت از سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و همه شهدا می‌آییم و فردای ایران اسلامی را می‌سازیم.

فردای ایران اسلامی را می‌سازیمبه گزارش ایکنا از فارس، اتحادیه مؤسسات و تشکلهای قرآنی و عترت استان فارس، در بیانیه‌ای از آحاد ملت ایران برای حضور باشکوه در انتخابات پیش‌رو دعوت به عمل آورد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ؛ همانا خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند» سوره رعد – آیه 11

حضرت امام خمینی(ره): این وظیفه‌ای است الهی، وظیفه‌ای است ملی، وظیفه‌ای است انسانی، وظیفه‌ای است که ما باید به آن عمل بکنیم. همه‌مان باید در انتخابات شرکت بکنیم.

حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی): همه کسانی که به نظام جمهوری اسلامی و به استقلال کشور معتقدند، به آینده کشور اهمیت می‌دهند، دلشان برای منافع ملی می‌سوزد، باید در انتخابات شرکت کنند.

حمد و سپاس خدای بی‌همتا را که بر ما منت نهاد و نعمت انقلاب اسلامی و رهبری فرزانه را بر ما ارزانی داشت تا تحت زعامت آن عارف نستوه، ظلم و ستم جهان‌خواران و جیره خواران داخلی آنان را پایان ببخشیم و پرچم با شکوه حاکمیت «الله» را بر بلندای نهضت های مردمی جهان به اهتزاز درآوریم. و اینک که در سپیده‌دم طلوع فصل جدید حیات طیبه جمهوری اسلامی ایران و طلیعه روح‌بخش و فرحناک گام دوم انقلاب، گام‌های استوار جمهوریت و اسلامیت فراتر از مرزهای جغرافیایی، حاکمیت کلیدی دلها را به دست آورده و ملت ما را در آستانه تصمیمی بزرگ برای کشورمان قرار داده است تا به همت و یاری یکدیگر به فصل جدید جمهوریت و اسلامیت، عقلانیت و اقتدار و نشاط و آبرومندی در زندگی سلامی دوباره بکنند و با انتخابی شایسته و اصلح، ایرانی عزتمند و سرافراز را شاهد باشند؛ این محقق نمی‌شود مگر با همت و اراده پرخروش و خواست همه ما.

فعالان قرآنی در سراسر استان فارس، با تعظیم و تکریم مردم عزیز، از آحاد ملت شریف ایران دعوت می‌نمایند تا تحت عنایت ذات اقدس الهی، با حضوری دشمن شکن و آگاهانه در انتخابات 28 خرداد ماه 1400، با شایسته ترین انتخاب که به فرموده فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) می‌بایست فردی ولایتمدار با مدیریت قوی، ایمان قوی، عدالتخواه و فسادستیز، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی‌های کشور و جوانان، همیشه در میدان برای خدمت باشد، گامی دیگر در اعتلا و ارتقای ایران اسلامی برداریم.

همه باهم به نیابت از سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و همه شهدا می‌آییم و فردای ایران اسلامی را می‌سازیم».

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: