کد خبر: 3977670
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به عملکرد جمهوری اسلامی در مبارزه با استکبار جهانی گفت: توانمندی‌های دفاعی و نظامی ایران اسلامی امروز به حدی است که توانایی پاسخ به تهدیدات دشمنان را فراتر از مرزهای جغرافیایی در اختیار داریم و هرگونه تهدید با پاسخ کوبنده نیروهای مسلح مواجه خواهد شد.

به گزارش ایکنا از فارس، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، 25 خردادماه در دیدار با اقشار مختلف بسیج استان با بیان اینکه بسیجیان در تمام عرصه‌هایی که حضور یافته‌اند سرآمد و سربلند بوده‌اند، گفت: بسیجیان فارس در موضوع کمک‌های مؤمنانه، مقابله با بیماری کرونا و طرح شهید سلیمانی خوش درخشیده‌اند و نام استان امروز به عنوان یکی از استان‌های برتر در این زمینه مطرح شده است.

وی ضمن قدردانی از زحمات گروه‌های جهادی بسیج در خدمت‌رسانی به مردم، گفت: امروز گروه‌های جهادی بسیج در سراسر استان فارس و در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی به خصوص موضوع مهم محرومیت‌زدایی فعال هستند.

فرمانده سپاه فجر فارس در ادامه با اشاره به شرایط کنونی گفت: همه کفر برای مقابله با اسلام به میدان آمده است و بدانیم نباید غفلت کنیم و همواره باید قدر داشته هایمان را بدانیم.

وی با بیان اینکه امروز شاهد پیروزی‌های جبهه مقاومت در سراسر منطقه هستیم، گفت: جبهه مقاومت نشان داده است هرگاه سخنی بگوید توانایی عملی کردن آن را دارد و این توانایی و آمادگی همواره در حال افزایش است.

بوعلی با تصریح اینکه فرهنگ مقاومت برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس است، افزود: امروز انقلاب اسلامی مورد توجه و علاقه ملت‌های مظلوم منطقه و جهان قرار گرفته و الگوی مبارزه با استکبار جهانی است.

وی بیان کرد: توانمندی‌های دفاعی و نظامی ایران اسلامی امروز به حدی است که توانایی پاسخ به تهدیدات دشمنان را فراتر از مرزهای جغرافیایی در اختیار داریم و هرگونه تهدید با پاسخ کوبنده نیروهای مسلح مواجه خواهد شد.

فرمانده سپاه فجر با اشاره به حضور و نقش‌آفرینی درخشان ملت ایران در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی، گفت: در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو نیز شاهد حضور گسترده و باشکوه ملت ایران در پای صندوق‌های رأی خواهیم بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: