کد خبر: 3969454
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به اجرای پروژه‌های اشتغالزایی به‌همت بسیج سازندگی در این استان گفت: بیش از ۱۲۰۰ پروژه صنایع کوچک را عملیاتی کرده‌ایم و برای ۲۵۰۰ نفر اشتغال‌زایی صورت گرفته است.

به گزارش ایكنا از فارس، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر استان فارس امروز، 15 اردیبهشت‌ماه در آیین افتتاح ۱۶۱ پروژه محرومیت‌زدایی سپاه استان گفت: در استان فارس با کمترین مشکل در بحث پروژه‌های محرومیت‌زدایی مواجه هستیم و مجموع آنچه که در استان صورت گرفته در موضوع اقتصاد مقاومتی گام‌های خوبی برداشته شده  و در استان اجرایی شده است.

وی افزود: استان فارس به ۴۲ قطب تولیدی تقسیم کرده‌ایم و هر منطقه در  موضوع سرآمد است لذا یک قطب پایتخت است و دوقطب برتر داریم که تلاش داریم با راه‌اندازی صنایع کوچک حول محصولات هر قطب، بتوانیم گامی در اشتغال‌زایی مناطق داشته باشیم.

بوعلی با تصریح اینکه بیش از ۱۲۰۰ پروژه صنایع کوچک را عملیاتی کرده‌ایم و  برای ۲۵۰۰ نفر اشتغال‌زایی صورت گرفته است، اضافه کرد: در راه‌اندازی صندوق‌های قرض‌الحسنه استان فارس با  ۱۶۲۱ صندوق مردم پایه سرآمد است و همه آورده صندوق با همت مردم بوده و هیچ گونه بودجه دولتی تزریق نشده است.

فرمانده سپاه فجر فارس در پایان همچنین گفت: ۱۴۰ تعاونی نیز در استان فارس در موضوعات مختلف به‌منظور ایجاد اشتغال راه‌اندازی شده است.

یادآور می‌شود، در هفته بسیج سازندگی در استان فارس ۱۶۱ پروژه محرومیت‌زدایی عمرانی و اشتغال امروز با حضور سردار زهرایی رئیس بسیج سازندگی کشور افتتاح شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: