کد خبر: 3963087
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
فرمانده انتظامی ممسنی از تشكیل تیم‌های مختلف از نیروهای بسیجی و انتظامی به‌منظور همكاری‌های امنیتی در ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، محمد نیكبخت، فرمانده انتظامی ممسنی، امروز، 18 فروردین در نشست قرارگاه مشترک رمضان با سپاه و در جمع فرماندهان و مسئولان سپاه این شهرستان گفت: استمرار تعاملات و هماهنگی‌های مشترک و تعمیق روابط، بسترساز اجرای موفقیت‌آمیز مأموریت‌های مشترک شده و تقویت امنیت اجتماعی را به‌دنبال خواهد داشت.

وی با تأکید بر تعامل سازنده بین پلیس و سپاه بیان كرد: ان‌شاءالله در ماه مبارک رمضان با تشکیل تیم‌های مختلف از نیروهای بسیجی و انتظامی همکاری‌های امنیتی بیشتری خواهیم داشت و هرچه هماهنگی بین قوای نیروهای مسلح به‌ویژه بسیج و پلیس بیشتر باشد هم‌پوشانی در مأموریت‌ها بیشتر خواهد شد و مردم از امنیت بیشتری برخوردار خواهند بود.

فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی بیان كرد: در پیشگیری از جرایم اجتماعی باید چند بُعدی عمل کرد و نقش سازمان‌های پشتیبان و مردمی چون سپاه و نیروهای بسیجی بسیار مؤثر بوده و با وظایف پلیس هم‌پوشانی دارد.

در ادامه حسین حیاتی، فرمانده سپاه پاسداران ناحیه مقاومت شهرستان ممسنی از عملکرد موفق و پویای نیروی انتظامی قدردانی کرد و افزود: سپاه و ناجا به‌عنوان دو نیروی محافظت‌کننده از نظام و دستاوردهای انقلاب و شهدا تا پای جان ایستادگی خواهند كرد و نخواهند گذاشت كه دشمنان استكبار كوچكترین آسیب را به نظام مقدس وارد كنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: