کد خبر: 3962481
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۶
در استان فارس صورت گرفت؛
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: شهید «محمدحسین دهقانی» اولین شهید سال جدید ناجا در استان فارس است که اعضای بدنش به چند بیمار نیازمند اهدا شد.

به گزارش ایکنا از فارس، به معاونت اجتماعی پلیس فارس، سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده نیروی انتظامی فارس شامگاه یکشنبه، 15 فروردین گفت: در تاریخ ۱۲ فروردین‌ماه سال جاری، ماموران انتظامی کلانتری  ۱۸ ولیعصر شیراز به همراه یک نفر از اعضای پلیس افتخاری حین گشت‌زنی در خیابان شهید رادفر به یک دستگاه موتورسیکلت که پلاک آن مخدوش بود مشکوک و دستور ایست را صادر کردند.

وی افزود: پس از توقیف موتورسیکلت، در حین بررسی شماره پلاک و استعلام از سامانه پلیس آگاهی، یک دستگاه سواری دنا با این مأمور فداکار و راکب موتورسیکلت برخورد کرده و سریعاً متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در این حادثه «محمدحسین دهقانی» ۳۱ساله از اعضای پلیس افتخاری و راکب موتورسیکلت که به شدت مجروح شده و راهی بیمارستان می‌شوند، گفت: این نیروی پرتلاش و فداکار امروز، ۱۵ فروردین‌ماه در بیمارستان به شهادت رسید و اعضای پیکر مطهرش به بیماران نیازمند اهدا شد.

حبیبی با بیان اینکه این اولین شهید ناجا در سال جاری است، اظهار کرد: مأموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند راننده ۴۵ساله خودرو دنا را کمتر از یک روز شناسایی و وی را دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در سوابق راننده دستگیر شده جرایمی از جمله تجاوز به عنف، حمل مواد مخدر، مشارکت در قتل و سرقت‌های متعدد به چشم می‌خورد، گفت: در این خصوص با هماهنگی مقام قضایی پرونده تشکیل و علت و انگیزه تصادف در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی استان فارس در پایان با بیان اینکه متأسفانه حال راکب موتورسیکلت نیز وخیم است، تأکید کرد: پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت شوند بدون اغماض و برابر قانون به شدت با آنان برخورد می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: