کد خبر: 3962444
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶
دبیر ستاد هماهنگی كانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد فارس با بیان اینكه طرح سه‌شنبه‌های مهدوی به‌صورت پایلوت در 40 مسجد استان اجرا شده است، گفت: 280 مسجد شیراز مستعد اجرای این طرح هستند.

به گزارش ایكنا از فارس، حجت‌الاسلام حسین امیدی، دبیر ستاد هماهنگی كانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد فارس امروز، 15 فروردین در پنجمین نشست شورای قرآن و عترت این استان با اشاره به تصویب طرح سه‌شنبه‌های مهدوی در این شورا گفت: كانون‌های مساجد مسئولیت دبیری این طرح را به عهده دارد.

وی افزود: تاكنون اجرای این طرح در 40 مسجد استان هماهنگ شده است اما 280 مسجد در شیراز مستعد اجرای این طرح هستند و در سطح استان هم قریب یك هزار و 200 كانون مساجد می‌تواند در اجرای این طرح فعال شوند.

امیدی بیان كرد: پشتیبانی محتوایی این طرح به گونه‌ای است كه باید به‌صورت پایلوت طرح سه‌شنبه‌های مهدوی در گام نخست در همین 40 مسجد اجرا شود و بعد از گذشت چند هفته و بازخورد مثبتی كه از این طرح گرفتیم، آن را به سایر مساجد گسترش می‌دهیم.

دبیر ستاد هماهنگی كانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد فارس ادامه داد: اگر می‌خواهیم این طرح در سطح كشور گسترش یابد باز هم می‌توانیم از ظرفیت كانون‌های مساجد بهره بگیریم.

یادآور می‌شود، در این نشست مصطفی دهقانی به‌عنوان دبیر طرح سه‌شنبه‌های مهدوی در سطح استان فارس معرفی شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: