کد خبر: 3962235
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
فرماندار شیراز از آغاز فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری این شهرستان همزمان با سراسر کشور از روز دوشنبه، شانزدهم فروردین‌ماه خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی، اخبار و مستندسازی ستاد شهرستان شیراز، محمدرضا امیری، فرماندار شیراز امروز، 14 فروردین گفت: فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری این شهرستان همزمان با سراسر کشور از روز دوشنبه، شانزدهم فروردین‌ماه آغاز می‌شود.

وی  تصریح کرد: ثبت‌نام از داوطلبین از ساعت ۸ صبح روز مذکور آغاز و تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه، 22 فروردین‌ماه ادامه خواهد یافت.

فرماندار شیراز بیان كرد: داوطلبین می‌توانند به چهار روش ثبت‌نام شامل ثبت‌نام از طریق اپلیکیشن موبایلی، ثبت‌نام از طریق نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی رایانه، ثبت‌نام از طریق دفاتر پیشخوان دولت در شهرها و روستاها و ثبت‌نام از طریق مراجعه حضوری به بخشداری‌ها نسبت به انجام فرآیند ثبت‌نام اقدام کنند.

به گفته رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز، داوطلبان می‌توانند نرم‌افزارهای ثبت‌نام را از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir دانلود کرده و پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی خود را از سرشماره v.keshvar دریافت کنند.

امیری بیان كرد: دواطلبین می‌توانند به‌منظور اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط ثبت‌نام به اطلاعیه شماره (۱۳) ستاد انتخابات کشور در پورتال فرمانداری شهرستان شیراز مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: