کد خبر: 3956997
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
در دویست و هفتاد و چهارمین نشست ستاد مدیریت كووید 19 در دانشگاه علوم پزشكی شیراز بر پیگیری سلامت افراد دریافت‌كننده واكسن كرونا در استان فارس تأكید شد.

به گزارش ایكنا از فارس، دویست و هفتاد و چهارمین نشست ستاد مدیریت كووید 19 در دانشگاه علوم پزشكی شیراز امروز، 11 اسفندماه با حضور اعضای این ستاد در محل دانشگاه برگزار شد، كه در آن بر رهگیری سلامت افراد دریافت‌كننده واكسن كرونا در استان فارس تأكید شد.

عبدالرسول همتی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشكی شیراز در این نشست رهگیری و پیگیری سلامت افراد دریافت‌كننده واكسن كرونا را یكی از اولویت‌های مهم اعلام كرد.

وی با تأكید بر افزایش تست هدفمند با هدف شناسایی مبتلایان، به بررسی روند نمونه‌گیری در آزمایشگاه‌های تشخیصی مولکولی کووید۱۹ و رهگیری موارد شناسایی شده و افراد پُرخطر پرداخت.

همتی همچنین ضمن پیگیری آمار نمونه‌های انجام شده آزمایش کرونا طی روز گذشته تاکنون در فارس، به بررسی آمار مبتلایان، موارد مرگ و میر، افراد بستری و بهبودیافته، روند خدمت‌رسانی به مبتلایان و موارد مشکوک در مراکز درمانی و عملکرد مراکز آزمایشگاهی تشخیصی کروناویروس پرداخت.

محمدرضا کریمی، معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشكی شیراز نیز در این نشست پیرامون اقداماتی که در رابطه با نظام مراقبت عوارض واکسن کووید۱۹ و اطلاع‌رسانی و ارائه مشاوره‌های لازم در خصوص پرسش‌های مردمی در مورد این واکسن از طریق سایت دانشگاه توضیح داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: