کد خبر: 3954492
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
قائم مقام بنیاد مهدی موعود(عج) فارس با بیان اینكه باید همواره به همراهی دو ثقل قرآن و عترت توجه داشت،‌ گفت: نتیجه قرآن و نماز بدون ولایت امثال ابن ملجم مرادی می‌شود لذا ولایت ركن اصلی جامعه است و اگر در فعالیت‌های قرآنی به این نكته توجه نداشته باشیم، به نتیجه مطلوبی نخواهیم رسید.

به گزارش ایكنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین حدائق، قائم مقام بنیاد مهدی موعود(عج) فارس امروز، 28 بهمن‌ماه در نشست هم‌اندیشی شورای قرآن و عترت این استان گفت: بنیاد مهدی موعود(عج) دارای 72 شعبه در سطح استان فارس است كه برنامه‌های خود را برای سال آینده تدوین و آماده كرده‌ایم.

وی بیان كرد: نكته‌ای كه باید در شورای قرآن و عترت بدان توجه داشت بحث اهمیت و همراهی دو ثقل قرآن و عترت است. همیشه این دو باید با هم باشند و نتیجه قرآن و نماز بدون ولایت امثال ابن ملجم مرادی می‌شود لذا ولایت ركن اصلی جامعه است و اگر در فعالیت‌های قرآنی به این نكته توجه نداشته باشیم، به نتیجه مطلوبی نخواهیم رسید.

حدائق در ادامه سخنان خود گفت:‌ پیش از این برای اجرای برنامه‌های مهدویت و همكاری و هم‌افزایی با سازمان‌های مختلف اعم از تبلیغات اسلامی، اوقاف و غیره اعلام آمادگی كرده بودیم و اكنون با راه‌اندازی شورای قرآن و عترت استان فارس آمادگی خود را جهت همكاری با این شورا اعلام می‌كنیم.

قائم مقام بنیاد مهدی موعود(عج) فارس بیان كرد: نكته‌ای كه باید مدنظر قرار گرفت این است كه محور فعالیت‌ها باید در شورای قرآن و عترت مشخص شود كه آموزشی، پژوهشی یا فرهنگی هستند تا بتوانیم برای آن برنامه‌ریزی ویژه‌ای در بنیاد مهدویت انجام دهیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: