کد خبر: 3949830
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
نخستین دوره آموزش غیرحضوری قانون انطباق با موازین شرع مقدس اسلام در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز برگزار شد.

به گزارش ایكنا از فارس، نخستین دوره آموزش غیرحضوری قانون انطباق با موازین شرع مقدس اسلام از سوی واحد انطباق دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز امروز، 6 بهمن‌ در این دانشگاه برگزار شد.

زهرا تابنده، مسئول امور انطباق با موازین شرعی دانشگاه علوم پزشكی شیراز در حاشیه این دوره گفت: دوره مذكور به‌صورت آنلاین و در قالب ۴ دوره آموزشی برای آشنایی و اجرای قانون انطباق در واحدهای مختلف برگزار شده است.

وی برخی از عناوین این دوره را برشمرد و افزود: مهارت‌های مدیریتی، آشنایی با دستورالعمل‌ها و قوانین کشوری در زمینه رعایت قانون انطباق و حفظ حریم کارکنان، آشنایی با مهارت‌های مدیریتی، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های قانون انطباق و شیوه تکمیل چک لیست از جمله این محورها هستند.

تابنده با یادآوری اینكه این دوره ویژه مدیران ستاد دانشگاه علوم پزشكی شیراز، مدیران بیمارستان‌ها، مسئولان و رابطان انطباق بیمارستان‌های این دانشگاه برگزار شد، گفت: شرکت‌کنندگان این دوره‌های آموزشی، برگزاری این دوره‌ها را کاربردی و مفید ارزیابی کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: