کد خبر: 3949822
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
فرمانده نیروی انتظامی فارس با اشاره به توطئه‌های دشمنان طی سال‌های پس از انقلاب گفت: اتاق فکر دشمن به این نتیجه رسیده است که تنها راهی که می‌تواند وقفه‌ای در حرکت انقلاب اسلامی ایجاد کند، جدا کردن مردم از حقیقت انقلاب و شبهه در باورها است.

به گزارش ایكنا از فارس، سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده نیروی انتظامی فارس، امروز، 6 بهمن‌ در همایش رؤسای كلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی این استان با اشاره به در پیش‌رو بودن ایام‌الله دهه فجر گفت: دشمنان در طول انقلاب اسلامی هر چه در توان داشتند را به میدان آوردند تا مانع رشد و توسعه انقلاب اسلامی را بگیرند اما خداوند متعال مکر و حیله آنان را به خودشان برگرداند.

وی افزود: اتاق فکر دشمنان این مرز و بوم به این نتیجه رسیدند که تنها راهی که می‌توانند وقفه‌ای در حرکت انقلاب اسلامی ایجاد کنند، جدا کردن مردم از حقیقت انقلاب و خدشه‌دار کردن و شبهه انداختن در باورها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است. دشمن با استفاده از رسانه‌های در اختیار خود، مسائل و مشکلات بزرگ کشورهای غربی در حوزه‌های مختلف را کم‌رنگ جلوه داده و مشکلات کوچک موجود در کشور را بزرگ‌نمایی کرده‌اند و از این طریق می‌خواهند مردم را از صف انقلاب و رهبری جدا کنند که البته به لطف خداوند همانند همیشه در این مسیر ناکام مانده‌اند.

حبیبی شعار نیروی انتظامی استان فارس در دهه فجر امسال را «کاهش آسیب‌ها؛ با ایجاد آرامش و لبخند در جامعه» اعلام كرد و گفت: تمام کارکنان انتظامی باید با عملکرد و رفتار خود، امنیت و آرامش را به مردم هدیه کنند.

رئیس پلیس فارس در بخش دیگری از سخنان خود به مأموریت‌های نیروی انتظامی در جامعه اشاره کرد و گفت: رفتار و کردار مأموران نیروی انتظامی که به‌صورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند، باید به گونه‌ای باشد که مردم با دیدن پلیس احساس امنیت و آرامش کنند.

وی برخورد با ارذل و اوباش را بسیار مهم و از مأموریت‌های ویژه نیروی انتظامی استان فارس در سال جاری بیان کرد و گفت: برای تأمین امنیت و آرامش مردم، ب‌ صورت قانونی و محکم با اراذل و اوباش و مخلان نظم وامنیت عمومی برخورد می‌کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی فارس در پایان تأكید كرد: فرماندهان، رؤسا و معاونان نسبت به زیر مجموعه خود مسئولیت دارند و در همه موضوع‌ها و جوانب باید مدیریت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: