کد خبر: 3937371
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس از ثبت‌نام از متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا از امروز الی ۱۱ آذر ماه خبر داد.

سهراب مختاری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، با بیان اینکه متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا در این استان می‌توانند از سه‌شنبه ۴ آذرماه ثبت‌نام کنند، گفت: برای ثبت‌نام باید سرپرست خانوار کد ملی خود را از طریق سیم‌کارتی که به نام خودش است، به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال کنند.

وی ادامه داد: همه سرپرستان خانواری که یارانه معیشتی می‌گیرند می‌توانند متقاضی این وام باشند و کد ملی خود را ارسال کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با اشاره به اینکه مهلت ثبت‌نام از امروز آغاز شده است و تا سه‌شنبه ۱۱ آذر ماه به‌مدت یک هفته ادامه دارد، گفت: پس از پایان مهلت ارسال پیامک توسط سرپرست خانوار ، اطلاعات از تاریخ ۱۲ آذر تا ۱۹ آذر ماه مورد پایش قرار گرفته و تا تاریخ ۲۷ آذر به پیامک های دریافتی مشمول با سرشماره v.refah پاسخ داده می‌شود.

وی اضافه کرد: افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت‌های دولتی یا نهادها عمومی غیردولتی، بازنشستگان، بیمه‌پرداز سازمان تأمین اجتماعی یا سایر صندوق‌های بازنشستگی شامل این طرح نمی‌شوند.

مختاری به پرداخت کمک بلاعوض یک میلیون ریالی به اعضای خانوارها اشاره کرد و افزود: خانوارهای مشمول دریافت یارانه کمک معیشتی که منبع درآمدی ثابت ماهیانه ندارند و در مرحله قبل متقاضی تسهیلات کرونایی نیز بوده‌اند کمک بلاعوض ماهانه مبلغ یک میلیون ریال به ازاء هر یک از اعضای خانوار از آذرماه تا پایان سال جاری به مدت چهار ماه، به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

وی تأکید کرد: هرگونه اطلاع رسانی در این خصوص از طریق روابط عمومی این اداره کل و وزارت متبوع انجام می‌شود، لذا اهالی اشتان فارس با توجه به شرایط خاص، محدودیت‌های اعمال شده و ضرورت رعایت دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا از مراجعه حضوری به این اداره کل و سایر سازمانها و ادارات شهرستانی خودداری کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: