کد خبر: 3937319
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
دبیر اجرایی طرح ملی تلاوت از تمدید ثبت‌نام ترم جدید طرح ملی تلاوت ویژه پسران ۸ تا ۱۴ سال و دختران ۱۰ تا ۱۵ سال تا ۹ آذرماه خبرداد.

ثبت‌نام جدید طرح ملی تلاوت تمدید شدسیدمصطفی موسوی، دبیر اجرایی طرح ملی تلاوت، در گفت‌و‌گو با ایکنا از فارس، اظهار کرد: همزمان با شروع ترم یک طرح ملی تلاوت از 31 شهریورماه به صورت حضوری و مجازی ثبت نام ترم جدید هم شروع شد و هم‌اکنون نیز مجدداً مهلت ثبت نام ترم جدید طرح ملی تلاوت ویژه پسران 8 تا 14 سال و دختران 10 تا 15 سال تا 9 آذرماه سال جاری تمدید شد.

موسوی اظهار کرد: با وجود گذشت 10 ماه از شروع دوره مقدماتی طرح ملی تلاوت و برگزاری دو ماه دوره حضوری و تعداد هشت دوره مجازی در قالب دوره‌های نورالثقلین در فضای مجازی، با توجه به رضایت کامل والدین از کیفیت برگزاری دوره‌ها و به‌کارگیری اساتید مجرب و بازخوردهای بسیار خوبی که از این دوره‌های فوق گرفتیم و نهایتاً با شناسایی بسیار خوبی که از دانش‌آموزان مستعد قرآنی در طول 10 ماه گذشته به دست آوردیم از تاریخ 31 شهریورماه ترم اول دوره 6 ساله طرح ملی تلاوت را به صورت حضوری و مجازی شروع کردیم که برگزیدگان دوره قبلی در ترم یک مشغول فراگیری تعلیمات مربوطه هستند و هم‌اکنون نیز ثبت نام ترم جدید را در دستور کار داریم.

وی ادامه داد: جلسات آموزشی طرح ملی تلاوت در رویکرد جدید به صورت مجازی در طول هفته و در صورتی که شرایط کرونایی کشور اجازه بدهد به صورت حضوری در روزهای پنج‌شنبه و جمعه هر هفته در دارالقرآن حرم مطهر شاهچراغ(ع) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و همچنین آخرین هر ماه یک گردهمایی آموزشی عمومی نیز برای همه دانش‌آموزان پسر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دارالقرآن حرم مطهر شاهچراغ(ع) یا نهایتاً به صورت مجازی با برگزاری جلسات آموزشی صوت و لحن و تجوید در محیط اسکای روم برگزار می‌شود.

موسوی افزود: تعداد نفرات هر کلاس به تفکیک سبک اساتید و قرای مشهور مصری استاد عبدالباسط، منشاوی و مصطفی اسماعیل به شرح ذیل می‌باشد:

تعداد 9 کلاس 8 نفره ویژه آقایان است که 7 کلاس سبک استاد عبدالباسط و 2 کلاس سبک استاد منشاوی هستند. 4 کلاس 8 نفره ویژه بانوان است که 2 کلاس 8 نفره سبک مصطفی اسماعیل و 2 کلاس 8 نفره سبک استاد عبدالباسط ویژه دختران است.

دبیر اجرایی طرح ملی تلاوت اظهار کرد: تعداد ثبت‌نام کنندگان در ترم اول دو ساله تعداد 100 نفر می باشند و لازم به ذکر است جلسات تعیین سبک تلاوت دانش‌آموزان از سوی اساتید مجرب دوره استاد امیدواری، خانم حسین پور و خانم دهقان در آخر شهریورماه انجام گرفته است.

موسوی در پایان بیان کرد: در جلسات مجازی به غیر از محیط اسکای روم جلسات در محیط واتساپ نیز برگزار می‌شود که امکان آرشیو کلاسها، دریافت و ارسال صوت دانش‌آموزان و رفع اشکال وجود داشته باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: