کد خبر: 3936864
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
در بخشی از بیانیه جامعه روحانیت شیراز به‌ مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج آمده است: حضور مستمر، جهادگونه و غرورانگیز بسیجیان در این برهه حساس، نقش مقدس بسیج را بیش از پیش تداعی کرد. بسیجیانی که همگام با مدافعان سلامت و مسئولین، به یاری نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا می‌پردازند، تا شکوه و عظمت بسیج را بیش از پیش به منصه ظهور برسانند.

به گزارش ایكنا از فارس، همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج، جامعه روحانیت شیراز طی بیانیه‌ای فرا رسیدن این ایام را گرامی داشت.

در این بیانیه آمده است:

«وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُم...؛ و هر چه در توان دارید از نیرو و اسبهاى آماده بسیج كنید تا با این [تداركات] دشمن خدا و دشمن خودتان...» (آیه 10 سوره انفال)

بسیج مظهر شکوه و  عظمت دلیرمردان و شیرزنان انقلاب اسلامی است که در سخت‌ترین و بحرانی‌ترین شرایط حماسه‌هایی جاودانه آفریدند و با عظمت و اقتدار مثال‌زدنی خود در همه امور لرزه به اندام دشمنان نظام اسلامی انداختند.                                                                                                                                           

بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) با بینش وصف‌ناپذیر خود، بسیج را برای انقلاب اسلامی به یادگار گذاشتند تا به رغم توطئه‌های متعدد دشمنان، همچنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در سطوح ملی، منطقه‌ای و جهانی موجب حیرت جهانیان باشد و پایه‌های آن با حماسه‌آفرینی قهرمانانش، از پدیده‌های قدرتمند عصر حاضر تلقی شود.

چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج را در حالی جشن می‌گیریم که ویروس کرونا بر تمامی ملت‌های جهان غلبه کرده اما این بیماری نیز، مانعی برای خدمت‌رسانی بسیجیان به جامعه اسلامی نشد، چراکه حضور مستمر، جهادگونه و غرورانگیز بسیجیان در این برهه حساس، نقش مقدس بسیج را بیش از پیش تداعی کرد. بسیجیانی که همگام با مدافعان سلامت و مسئولین، به یاری نیازمندان و آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا می‌پردازند، تا شکوه و عظمت بسیج را بیش از پیش به منصه ظهور برسانند.

جامعه روحانیت شیراز هفته مقدس بسیج را به تمامی بسیجیان جهان اسلام به‌ ویژه بسیجیان قهرمان میهن عزیز اسلامیمان خاصه استان قهرمان پرور فارس تبریک و یاد و خاطره شهدای عزیز بسیجی را گرامی داشته و به پیروی از قائد عظیم‌الشأن اسلام حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی، پشتیبانی کامل خود را از اقدامات ارزشمند بسیج در تمامی زمینه‌ها اعلام می‌دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: