کد خبر: 3936850
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
استاندار فارس با اشاره به اهمیت تحقق شعار جهش تولید، رفع تعهدات ارزی، تأمین نقدینگی و مشکلات اعتباری را از جمله مسائل روز واحدهای تولیدی عنوان كرد.

به گزارش ایكنا از فارس، عنایت‌الله رحیمی، استاندار فارس عصر ديروز، 2 آذرماه در جلسه بازدید از واحد صنعتی سازه‌های فرودگاهی در شیراز با بیان اینکه حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی از جمله اهداف دولت و کارگزاران امر است، گفت: بازدیدها بر اساس اهداف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و با هدف شناسایی مشکلات انجام می‌‌شود.

وی رفع تعهدات ارزی، تأمین نقدینگی و مشکلات اعتباری را از جمله مسائل روز واحدهای تولیدی عنوان کرد و افزود: تحریم‌ها و قوانین بانکی شرایط خاصی را برای فعالان اقتصادی ایجاد کرده که فارغ از اراده تولیدکنندگان است و در همین خصوص باید تلاش کنیم تا در حل و فصل این مشکلات به توافق برسیم.

رحیمی با ابزار امیدواری نسبت به بهبود شرایط اقتصادی گفت: با شرایط خاصی مانند جنگ مواجه هستیم که رفتار خاصی نیز برای برای رفع مشکلات می‌طلبد.

نماینده عالی دولت در استان فارس اظهار كرد: همه بخش‌های مختلف در زنجیره اقتصادی  کشور مورد توجه قرار دارند و تلاش‌ها باید در جهت تأمین منافع همگانی انجام شود.

وی با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های بومی استان گفت: استان فارس نقش مهمی در تأمین نیازمندی‌های صنعت هوایی کشور دارد و باید در تقویت این صنعت گام برداریم.

یادآور می‌شود، این بازدید با تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با محوریت حل مشکلات این واحد تولیدی پایان یافت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: